Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy ne lehyen hányingerem a...

Hogy ne lehyen hányingerem a tömény italoktól?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy a legtöbb rövidital ivásakor már az első pár körnél is érzem, hogy a gyomrom ezt nagyon nem akarja és jön a hányinger. A 3-4-re meg már jön is ki. Viszont sörből és fröccsből szinte bármennyit meg tudok inni és a haverok között én vagyok a leggyorsabb sörivó. Amikor előszőr rugtam be akkor egyáltalán nem volt semmi, és csak toltam magamba amit csak kínáltak. Viszont utána meg mindig csak jön ugyan az a jelenek, hogy a bokroktól vagy a vc-ből jövök vissza a többiekhez és kérdezik, hogy haver minden oké? Mi segíthet?

2018. nov. 10. 22:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, kihagytam. 16/F
2018. nov. 10. 22:06
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne igyál rövideket, s akkor nem lesz semmi baj. Ha nem bírja a gyomrod, akkor nem bírja, nem kellen kínozni.
2018. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Számomra is egyértelmű, hogy ha rosszul esik a tömény, akkor ne idd.
2018. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Te mazochista vagy, vagy mi a fene?

Minek iszol olyat, amit nem bírsz? Minek iszol egyáltalán?

Nyilván a gyerek májad, hasnyálmirigyed, gyomornyálkahártyád így tiltakozik.

De felőlem csináld, nem én okádok tőle!

2018. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

"Amikor szögeket helyezek a húgycsövembe fáj és nehezen tudok pisilni. Mit tehetnék ellene?"


Ilyen értelmes kérdést tettél fel nekünk most.

2018. nov. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
majd kinövitek xD
2018. nov. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
94%

"Viszont sörből és fröccsből szinte bármennyit meg tudok inni és a haverok között én vagyok a leggyorsabb sörivó."

Oké, hogy 16 évesen ez még menő, de később nem lesz az. Főleg, ha kikészül a májad tőle. A töményet meg ne erőltesd, vannak sokan, akik nem bírják.

2018. nov. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
93%
Nekem a sok tömény és bor tette tönkre az agyamat,most 42 vagyok...Szerintem ha iszol,csak mértékkel.
2018. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy ne igyál töményet, vagy ha mindenképp szeretnél akkor igyad koktélba.
2018. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj 16 éves vagy. Én is voltam 16 éves és képzeld el attól nem leszel "menő" ha te vedelsz a leggyorsabban meg a legtöbbet. Amit mondani tudok, hogy ne igyl töményet és kész. Megmondod, hogy nem szereted a töményet mert te szereted kortyolgatni a piád és kész nem lesz ebből balhé.
2018. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!