Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem fáj a fejem soha...

Miért nem fáj a fejem soha másnaposan? Van még valaki rajtam kívűl így, ha igen korotok? 22/f

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mit iszol és mennyire leszel részeg. Minél jobban szárít, annál valószínűbb a fejfájás, ha nem pótolod a folyadékot.
2018. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
25 éves koromig egyszer sem voltam másnapos, pedig akkoriban eléggé sokat tudtam inni buliban. Most vagyok 32 és be se kell ahhoz rúgnom, elég pár pohár, hogy szenvedjek másnap.. Ezt szerintem te se fogod megúszni :)
2018. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se fáj...még :D élvezd amíg lehet.
2018. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát annyit ittam hogy még reggel is éreztem, de nem volt semmi bajom
2018. nov. 12. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:

42 éves nő vagyok, de már rég nem vagyok másnapos soha, hamar megtanultam, mennyi az elég és nem vonz a részegség, elég az enyhe illuminált állapot.


Világéletemben nagyon fejfájós voltam, de másnaposan sosem fájt a fejem, érdekes módon. Nem tudom, miért.

2018. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én múltkor nagyon rosszul voltam, remegett a kezem is, hányingerem volt, minden de a fejem akkor sem fájt szóval ez lehet alkati kérdés is
2018. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kokohoho ***** válasza:
A klasszikus értelemben, még soha nem voltam másnapos. Bármennyit is ittam, másnap nem fájt, sem a fejem, sem a belem! Mondjuk csak 21 éves koromig ittam lerészegedésig, azóta mindég megálltam a szalonspiccnél! 51/f
2018. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!