Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok

A kérdés
elninoo nevű felhasználó kérdése:

Mit gondoltok a boros kézműves sörökről?

Sörfőzde és borpincészet együttműködése. Musttal erjesztett vagy boros hordóban érlelt craft sörökre gondolok, akár magyar, akár külföldi főzetekre. Aki esetleg járatos a témában (elsősorban a bor oldaláról), mit gondolsz, van-e jövője az ilyen italoknak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Craft sör, kézműves sör, bor, boros sör

2018. nov. 21. 14:28  Privát üzenet  

A válasz
én ittam már ilyet és majdnem kiköptem a tüdőmet annyira szar volt.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. nov. 21. 15:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Melyik főzde melyik sörét ittad?

# 2/2Időpont 2018. nov. 21. 17:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sörsűrítmény otthoni sörfőzéshez?
Miben mások a kézműves sörök, mint a boltiak?
A magyar kézműves sörök piaca leáldozóban van, ez a magas áruknak vagy a nagyüzemi sörgyárak új típusú söreinek köszönhető?
Hol lehet magyar kézműves söröket kapni Nyíregyházán?
Legjobb különleges sörök?
Debrecenben hol találok olyan üzletet, ahol kézműves, illetve különleges söröket tudok vásárolni elfogadható áron?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Bor, sör, röviditalok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!