Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sört miért nem szoktak melegen...

Sört miért nem szoktak melegen inni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem szoba melegen, hanem kifejezetten felmelegítve. A kérdés apropója, hogy voltam sörgyárban és megengedték, hogy megkóstoljuk a készterméket, ami még meleg volt a csövekben és állítom, hogy sokkal finomabb volt, mint lehűtve. Miért terjedt el ez a szokás, hogy a sör csak hidegen jó?

2019. jan. 14. 00:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy inkább csak feledésbe merült.

[link]

[link]

2019. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én nem a forralt sörre gondoltam a bor mintájára, ez nem is érdekel, hanem hogy a palackozott sört önmagában újramelegíteni és úgy inni, mintha a gyárban innám a még meleg készterméket.


Igazatok van abban, hogy csak egy kortyot ittam így, lehet, hogy nagy mennyiségben tényleg nem annyira jó, ebbe nem gondoltam bele. Meg abba sem, hogy a már lehűtött és újramelegített sör esetleg más ízű lesz. :)

2019. jan. 14. 16:17
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

Sajnáljuk, hogy érdekel téged a forralt sör. :(

Elnézésedért esedezem.


A fickó sör amúgy teljesen más ízű, mint a palackozott. A friss sörnek megvan a maga robogóssága melegebben is.

2019. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Munka utan ,jol esik, hidegen.Jutalom a nap végén!;)
2019. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!