Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Málnalevélteát mensi első...

Málnalevélteát mensi első napjától kell inni? És mennyit naponta? Melegen vagy hidegen kell inni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 14:09
 1/4 A kérdező kommentje:
két kávés csészényi elég naponta?
2010. máj. 12. 14:11
 2/4 A kérdező kommentje:
Előtte vagy utánna szabad -e enni?
2010. máj. 12. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, éhgyomorra. De ha érdekel, nézd meg ezt az oldalt, Gyuri bácsi babaváró programja.

[link]

2010. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajat tapasztalatbol mondom, hogy nem a legjobb a malnalevel tea. Nekem a 15-16. cn-on szokott lenni a peteeresem, mindig volt tojasfeherjes folyasom is. Elkezdtem inni a teat, kitolta az ovut a 26. napra, es a folyasom is inkabb kremes sargas volt minthogy atlatszo nyalkas.

Utana kihagytam egy honapot, akkor rendes volt minden, folyas is, ido is, majd megint csinaltam egy teas honapot hogy megnezzem az volt-e a baj. Ugyanaz tortent megint. Pe a 25. napon.

De mondom ez csak sajat tapasztalat, hallottam olyanrol akinek meg elorebb hozta.

2010. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!