Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Naponta 2 liter sör soknak...

Zotya... kérdése:

Naponta 2 liter sör soknak számít?

Figyelt kérdés
Munka után segít egy picit ellazulni. Nem rúgok be tőle csak a kedvem lesz jobb egy picit és enyhíti a fáradtságot.
2019. febr. 24. 10:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Már el van cseszve.
2019. febr. 24. 11:20
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Amennyiben ló vagy, nem.
2019. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Jaaa, ha el van cseszve az életed, akkor nem sok.

De arra,figyelj, hogy ezzel más életét ne cseszd el!

2019. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
41%
Hogy fér beléd annyi??
2019. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Szedd össze magad Zotya! + hátbavágás
2019. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Azzal cseszed el, hogy ennyit iszol. Ha abbahagynád, nem lenne elcseszve (annyira). Bármilyen nehézséged adódott is (az iváson kívül), nem fog megoldódni azzal, ha iszol. Azzal csak tetézed a bajt. Ha abbahagyod, akkor megértheted, hogy mindenkinek az élete nehéz így vagy úgy, nem csak a tied. Ha mások is el tudják fogadni anélkül, hogy az alkoholba menekülnének, akkor te is.
2019. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

Haverokkal dumáljatok, beszélj egy pappal, kocsmárossal, pultossal. Én a. Helyi zöldségesnek öntöm ki a lelkem. Ő az én pszichológusom.


Az ital lazít. Igen. De a Kibeszélés nekem többet ér.

Próbáld ki te is.

2019. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, druszám, az alkoholizmus semmi jóra nem vezet! Lehet, hogy a mámoros állapottól átmenetileg jól érzed magad, de azon kívül csak mégjobban elcsesznéd az életed, mint amennyire már el van!

Egyik ismerősömnek az Aranyfácán a kedvence, ami ugyan csak 4%-os mindössze, de ha egy nap megiszik 4 dobozzal, akkor idegileg úgy hat rá, hogy bármin nagyon könnyen megharagszik, és simán kibírja, hogy akár 2 hónapig abszolút nem szól a feleségéhez, aki egyébként semmi rosszat nem csinált! Te miért akarnál ártani a szeretteidnek? Ha bármi lelki problémád van, számtalan más megoldás létezik rá!

Nekem már akkor jobb kedvem lesz, ha naponta csak fél liter sört iszok, olyat, ami 5%-nál erősebb! Ráadásul az még reális mennyiség, tehát simán belefér úgy, hogy jogosan senki nem titulálhat alkoholistának!

2019. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%

Az alkoholizmus az mikor nem tudod megállni, hogy ne igyál.

Ha nem kell vezetnem én is simán legurítok 5-6 dobozzal egy nap, de van, hogy 10-ig is eljutok, normálisan elosztva ettől még nem lesz részeg az ember.

Ha tudom, hogy mennem kell valahová vagy vezetnem kell minden gond nélkül megállom.

2019. febr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Tévhit, hogy az alkoholizmusnak van alsó mennyiségi határa, amitől még nem az. A rendszeresség a legfőbb kritériuma az alkoholizmusnak. A naponta elfogyasztott féldeci likőr is már alkoholizmus, ahogy elvileg a napi rendszerességgel az ebéd vagy a vacsora mellett elfogyasztott (nem "alkoholmentes") sör is, vagy a pohár bor, pezsgő.
2019. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!