Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor alkoholt iszok mintha átugranám a vidám szakaszt, és rögtön a fáradt, vagy a rosszullét szakaszhoz ugranék? 16L

Figyelt kérdés
Néha zsibbadást is érzek vagy remegek alig 2-3 feles után

2019. márc. 17. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert nem bírod. Igyál lassabban.
2019. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén, miért kell 16 éves létedre 2-3 felest inni? Ráadásul fogadni mernék, hogy húzóra iszod, különben érzékelnéd, hogy mennyi esik jól, és hol tartasz, mennyi a határ, amitől még jól érzed magad!
2019. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert egy felelőtlen, ostoba gyerek vagy és fogalmad sincs hogy kell inni.
2019. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem egyszerre ittam legalabb masfel ora volt kozte, rengeteg vizet meg feket ittam hozza. De akkor igazabol nem lehet ilyen allergia vagy szivproblema meg ilyenek ugye? Vagy ha cigizek kozben attol? Mert akkor csak annyi hogy kevesebbet meg tobbet varjak kozte ugye?
2019. márc. 17. 16:20
 5/5 anonim válasza:
16 évesen persze hogy kiüt a feles. Long drinket kellene innod, pl vodka-naracs, boros-kóla, stb. Kis lájtosakat. Direkt nem a wiszki-kólát írtam, az nem lájtos. Hidd el, jobban fogod magad érezni, ha kisebb alkoholtartalmú italt iszol, nem egyből az 50fokos házi páleszt. Pezsgő, bor, ilyesmi, ezek is úgy, hogy egy pohár alkohol után egy pohár víz vagy üccsi, gyümilé, mert az alkohol vizet von el a szervezettől.
2019. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!