Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudnátok ajánlani jó rum-ot...

Tudnátok ajánlani jó rum-ot 25-35k között ajánlani?

Figyelt kérdés
Illetve Gin is érdekelne az olyan 20 ezer forintos árkategóriában! Eddig mindig firefox phoenix tears spicedet ittam rumból! Gin-ből pedig Firebox Unicorn-ot ami mondjuk inkább likőr volt! De sima likőrből jó nekem a Cointreau whisky-nek meg a koval! Viszont rumból meg gin-ből szeretnék valami jobbat is ki probálni!

2019. márc. 20. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Stroh 80° legjobb rum!
2019. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Storh-t már ittam. És le írtam 25-35 ezer forintos árkategória érdekel! És ha lehet ne legyen erősebb 55-60%-nál!
2019. márc. 20. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
10.000 ft / liter felett már nem igazán érezni különbséget, csak a sznob társasági körre van hatással, az ízlelő bimbódra már nem.
2019. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod :D ? Mert Whiskyk-nél lehet?! Tehát igaz nekem a koval az alap whisky. De amikor tehetem akkor hibiki-t veszek! De az majdnem 30 ezer forint!
2019. márc. 20. 21:22
 5/8 Phoney ***** válasza:
100%

Ennyiért nem sok rumot kóstoltam még, de az El Dorado 21 elég jó versenyző ebben a kategóriában, ha szereted az édesebb („konyakosabb”) jellegű rumokat. A Zacapákat is szokták dicsérni, de egy "rumosabb" ismerősöm szerint, nem szólnak annyira jól ezért a pénzért.


Egyébként minek kell minimum 25 ezres rum? Ha már ismernéd a 15-25 közöttieket, akkor gondolom magadtól is tudnád, mit akarsz venni fölötte...


tegnap 21:17

Itt te vagy a sznob, csak éppen a fordított sznob. Aki bemagyarázza magának, hogy nem marad ki semmiből, mert tízezer fölött úgyse érezni különbséget. Elhiszem, hogy te nem érzel, csak éppen nem te vagy az emberi ízlés mércéje. Én már elég sok mindent megvettem 10e/L alatt és fölött, és 2019-ben ott tartunk, hogy alatta nem is tudok igazán jó töményeket, pedig én is szeretek ám olcsón jót venni!

2019. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Az lehet hogy nincs jó ízlelésem, vagy akár ízlésem, de attól még én képes voltam személyeskedés nélkül leírni a saját véleményemet.
2019. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:
Ja nem, te csak MINDENKIT sznoboztál le, aki különbségeket érez 10e/L fölött.
2019. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező ha ennyire nem sajnálod a pénzt akkor az UNHIQ XO ajánlanám, a rumratings oldal alapján az 5.ik legjobb rum a világon és olyan 35 ezer körül van, szerintem érdemes lenne megpróbálnod.
2019. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!