Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek ez létező jelenség...

Szerintetek ez létező jelenség lehetett, vagy nagyzolt a lány?

Figyelt kérdés
19 éves nagyvárosi lány olyat szólt hogy 15 feles után kezd berúgni. nem poénból. nem tudom az italozási szokásait, de ha azt vesszük az 7,5 dl tömény ez létezik? nekem 1-2 esetem volt fiúként (én huszas éveimben vagyok) hogy egy este alatt letoltam fél liter töményt +1-2 sört, de az már nagyon durvulás kategória volt és a beszámíthatóság vége felé, ennél többet el nem tudnék képzelni főleg lánynak
2019. márc. 21. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Baromság. Azt se tudja, hogy mit iszik, meg mennyit. 52%-os házi barackom van. A 3. felest nem vinné ki az ajtón.

Hja, feles... az normáliséknál 5cl

2019. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy lány ismerősöm, aki pálinkaivó versenyeket nyer. Ez egy adottság.
2019. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nálam a 2 cl kb egy kisebb csula. Mondjuk ismerek én is olyan hölgyet, akin a 3 deci vodkánál kezdett el látszani valami.


Én korábban volt, hogy megittam 7-8 deci Unicumot. Na, attól tudtam unikumosat izzadni. Valamint másnapra valahogyan megsavanyodott bennem a gyomorkeserű, és ez semmivel össze nem téveszthető bukét adott a fingnak. Na az olyan büdös volt, hogy az már vegyifegyver volt, simán lehetett volna vele oszlatni.

2019. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Feles az azért feles mert fél deci azaz 5cl, én tényleg ilyen felesből szoktam 14-16-ot meginni de mint mondtam én közel 100kg vagyok és 9-10 óra alatt iszom meg ha 5-6 óra alatt tenném az tuti hányás. Én többnyire haverokkal iszok valamelyikünknél bolti piát, nem szórakozóhelyen szóval nincs vizezve és a 0.7-es lemegy. Szórakozóhelyeken tényleg jellemzően 2 és 4cl van és még vizezik is a piát.
2019. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Phoney ***** válasza:

Igen, léteznek 15 éves lányok, akik 15×2 cl után még nem igazán részegek, még akkor se, ha vizezés nélkül isszák a 35-40% közti divatos rövideket. Őket [tegnap 22:19] barackjából se fogja 3 féldeci kiütni.

Más kérdés, hogy esetleg 25 évesen már májproblémáik vannak, mert ártani viszont nekik is ugyanúgy árt a nagy mennyiség, mint mindenki másnak.

2019. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Phoney ***** válasza:
Ja bocs, 19 évesek meg főleg léteznek.
2019. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok, 173 cm és 60 kg. Simán megiszom egy este alatt 6-7 felest is akár, és emellé még kísérő pia is van mindig (sör általában).

Pedig én nem is űzöm az ipart rendesen, barátaim szoktak úgy menni bulizni, hogy mindig van náluk alkohol, még a wc-n is. :D

2019. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A feles alatt nem a 2cl-eset értettem.
2019. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"21 éves lány vagyok, 173 cm és 60 kg. Simán megiszom egy este alatt 6-7 felest is akár, és emellé még kísérő pia is van mindig (sör általában)."


Azért a 6-7 feles, meg a 15 között jelentős különbésg van. És megint más az, ha valaki hajnalig fogyasztja ezt a menyniséget. Akkor igazából nem sok ez a mennyiség.

2019. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!