Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is feltűnt ez a jelensé...

Nektek is feltűnt ez a jelenség az egyetemista lányok körében?

Figyelt kérdés

Nos, nem a testnevelési főiskola lányairól fogok beszélni.


Hanem úgy általában: ahhoz képest hogy 20 éves lányok, sokan annyira el vannak hízva, vagy olyan löttyedtek, egyáltalán nem sportolnak semmit!!!

Még akinek jó alakja van nagy részük csak a fiatalságának köszönheti azt.


Na nem másokat akarok leszólni, hanem annyit akartam ezzel kifejezni hogy baromi kevés lány sportol, törődik magával, de a bulik meg piálások azok mennek.



2017. okt. 28. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Neked ez miért fáj? Kezdeményezz olyan lányoknál akik sportolnak, problem solved.
2017. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy tudtam, hogy itt gyk-n sokan ki vannak élezve az egyetemista lányokra, mert ők annyira húúú meg haaa, ők az etalon, mert gyönyörűek, vékonyak és csinosak.


Vagy tévedek?

2017. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen, én is egy duci egyetemista lány vagyok, küzdök a súlyommal, önbizalomhiánnyal, megfelelnivágyással.

Mi értelme ennek a kérdésnek? Mit fogsz ebből megtudni, ami jobbá teszi az életed?

Úgy sejtem, nem az a korosztály vagy, aki ezekhez a "löttyedt" lányokhoz illik. Szerintem saját magad fejlesztésével foglalkozz :)

2017. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista vagyok(és vékony, sportolok is), a sulimban 80%-ban lányok vannak és nem mondanám, hogy a többség elhízott lenne. Van sok kövér, az tény, de vékonyak is bőven.
2017. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az elhízottságot nem csak úgy értem h kövérek.

Van a skinny fat. Ami nadrágban nagyon jó alakot mutat, de ha szoknya kerül fel vagy ki van a láb, vagy bikiniben vannak akkor látszik hogy semmit nem törődnek a sporttal. És ráadásul a látvány is eléggé lelombozó.

2017. okt. 28. 10:25
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk én vidéki egyetemre jártam, de nálunk ez nem igazán volt jellemző. Alapvetően nem is nagyon tudom hogy lehet egyetemen elhízni, én vizsgaidőszakban képes voltam pár hét alatt akár 4-5 kilót is fogyni a stressz meg állandó rohanás miatt. Folyton hallgattam, hogy sovány vagyok (pedig annyira azért nem voltam az).

Amúgy meg ahogy előttem is írták ha nem tetszenek az ilyen lányok, akkor nem kell velük foglalkozni. De az sem mindegy, hogy mit nevezünk elhízásnak. Azért a legtöbb férfinek az jön be, ha van mit fogni azért, nem pedig csont és bőr a nő. Alapvetően akit zavar egy kis úszógumi vagy 2-3 kiló "felesleg", az szerintem értékelje át kicsit a dolgokat.

2017. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
6.: nehogy már neked kelljen öltözködni, hogy a te szemednek kellemes legyen a látvány...
2017. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem. Pl egy csomó gimis osztálytársnőmről tudom, hogy az egyetemen kezdett el többet sportolni, futóversenyekre járni, kondizni - köztük én is.

Az évfolyamomon, de az egész szakomon sincs egy elhízott lány sem, és a campuszunkon elég sok kar diákja megfordul, ott is maximum 15-20%-át mondanám kifejezetten kövérnek.


Én pl hétvégén bulizok, meg piálok, hétköznap meg elmegyek edzeni, osztakkor? :D :D

De még ha nem is mennénk edzeni se a te dolgod lenne, nem értem, hogy ez miért fontos? :D

2017. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
55%

Egyébként testalkat alapján ránézésre nem tudod megállapítani, ki mennyit mozog :D Ez nem úgy működik, hogy valaki elkezd mozogni és akkor egyből szálkás izmos lesz, főleg, ha valaki a szórakozás miatt mozog nem pedig azon agyal, hogy néz ki. Vannak kifejezetten súlyemeléssel meg erőedzéssel foglalkozó lány ismerőseim, na rájuk mindent lehet mondani csak azt nem, hogy karcsúak és szálkásak. Van olyan kézilabdás ismerősöm, aki nagydarab.

Nekem egyetemen az egyik tesi tanárom sem volt nádszál vékony mondjuk. Jó, nem volt 20 éves, de akkoris. Magyarország egyik legjobb erőnléti edzőjével edzettem évekig, bika erős nő, hatalmas tudással az emberi testről, de első ránézésre átlagos hétköznapi ruhában ő se néz ki nagy sportembernek... de különben is , hogy néz ki egy sportember? Néztél már szét az olimpiai bajnokok között? A birkózó, a távfutó meg egy olimpiai súlyemelő nem ugyanúgy néz ki. És mindegyik sportol nem is amatőr szinten. Szóval inkább csak nyögd ki, hogy utálod a kövér nőket (meg azokat, akik nem esnek bele a SZERINTED csinos kategóriába), és akkor nem kell ez a cirkusz, hogy ilyen kérdéseket írjál ki :D

2017. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Valaki fogy stressz miatt, valaki hízik. Én pl ahogy elköltöztem otthonról egyetem miatt, az étkezéseim eléggé leromlottak. Sz ár dolgokat ettem. Aztán amikor láttam ennek az eredményét elkezdtem aortilni.

Én többségében átlagos testalkatú lányokat látok, nem kövéreket.

2017. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!