Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az az alkoholfajta,...

Melyik az az alkoholfajta, amelyikből egy találkozó előtt nem "öngyilkosság" meginni egy-kettőt?

Figyelt kérdés
Van olyan az a tipikus alkoholszag, amit fogmosás, rágó sem tüntet el. Melyik az, amelyiket ha fogat mosok, bekapok egy rágót, akkor nem érez meg a másik fél, hiába van a közelemben?
2019. márc. 28. 05:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Eddig is képes voltam beszélgetni... mint említettem, inni nem nagyon szoktam. Ha szokásom lenne, értenék hozzá. :) de akkor elvetem az ötletet. :)
2019. márc. 29. 14:43
 12/16 anonim ***** válasza:
jaj, azért mert van egy idióta azért nem kell semmilyen ötletet elvetni. Valamilyen drágább vodka megfelelő lesz erre a célra. De akár csinálhatnád azt is, hogy viszel kis üvegbe, és a találkozás alkalmával húzogatsz belőle. Aztán ha ez neki probléma, akkor elkezdhetnétek erről beszélgetni. Ha meg ott hagy emiatt akkor nem is kár érte.
2019. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A drágább vodka szaga is érzödik, ha valaki nem szokott inni. Másrészt meg ha akivel találkozom, beszélgetés közben is "meghúzogatja", azt otthagyom, mert ilyenre nem vesztegetem az idömet.

Nem hiszem, hogy egy ilyen alak valami nyereség lenne, és semmit nem veszítek, ha ennyi marad az ismeretség!

2019. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"De akár csinálhatnád azt is, hogy viszel kis üvegbe, és a találkozás alkalmával húzogatsz belőle. Aztán ha ez neki probléma, akkor elkezdhetnétek erről beszélgetni."


Aha, beszélgetni?!?!?!?

Megkéredezem töle, hogy miért vagy alkoholista, a másik meg közli, hogy nem az, csak egyébként nem tud beszélgetni velem. Vagy hogy gondolod?

Ez tipikusan az az ötlet, amit valamennyire is normális ember nem próbál ki!

2019. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A normális alatt most a fapinát érted ugye jól értem? Nemtől függetlenül persze.
2019. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
Próbáld intravénásan, annak nincs szaga. De egyszerűbb ha nem valami fapinával találkozol, akit ez zavar.
2019. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!