Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek lehet-e konfliktus...

Szerintetek lehet-e konfliktus e kozott a ket borasz kozott?

Figyelt kérdés
A Boch boraszatrol van szo es a Koch-rol termeszetesen. Tudom, hogy elso villany, a masodik a hajosi borvideken (kunsagi) alkot es alapvetoen mindket pinceszet masfajta borokat keszit. De akkor is a Boch Jozsi szereti nagyon mutogatni magat, mindenhol ott van, mindenhol felszolal ( neha kicsit vehemensebben is), meg a Koch inkabb hatterben van a nagykozonseg elott, pedig o is szokott dijjakat elhozni. Szerintetek elofordulhatott olyesmi szituacio a ket borasz kozott, hogy mikor talalkoztak egy esemenyen az egyik megkerdezte a masikat, hogy nem tudtal volna mas nevet valasztani, hiszen nagyon osszeteveszthetoek vagyunk, ami nekem akar piacromlast is eredmenyezhet.

2015. jún. 30. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Dehogy. Ez a nevük. Nyilván egyik sem változtatta meg :)

Különösebben érteni sem kell a borokhoz, hogy tudd, hogy ez két különböző név.

Biztosan még sokan vannak, akik nem nyomulnak mindenhol és van még más is, aki látható több eseményen is.

2015. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"A Boch boraszatrol van szo es a Koch-rol termeszetesen. "


Életemben nem hallottam még ezekről.

2015. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos peky85 féle értelmes kérdés :D
2015. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én hallottam mindkettőről.

De hát ez a vezetéknevük. Nem direkt választottak egymáshoz hasonló nevet.

2015. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

#3 szegycsont :D


En is jokat derulok peky baratunk gasztronomiai-marketinges kerdesein. :D

2015. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Remelem, mikor az egyik termekemet majd ilyen neven dobom a piacra, fogjatok venni mint a cukrot, akar a halal draga kis ejjel-nappalikban is!:D egyebkent a nagy fikazosokrol is elnevezver termek nem mas mint medveszar!:p
2015. jún. 30. 19:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatodat nem tudom dekódolni, de javaslom, te meg dobj piacra bort Toch vagy Moch néven, és még csak reklám se kell, mindenki összetéveszt majd a két nagy nevűvel, őket meg úgyse zavarja az ilyesmi :D
2015. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Jol van, Peky.

Itt Gyakorin szedd ossze az osszes hasznos informaciot a vilagbizniszedhez, aztan legyel multimilliardos.


A 85, gondolom, a szuletesi eved. 30 evesen te meg mindig ott tartasz, hogy szerintunk ez vagy az jo otlet-e, es fogalmad sincs mindezek megvalositasanak hattererol.

De almodozz csak.

2015. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Te mar akartal fuszerkevereket piacra dobni, hagymas vert, vakuumcsomis halat, chipset, akartal mar uveghazat, hamburgerest, stb...


Es tavaly meg ott tartottal, hogy erdemes-e marketinget tanulni.


Se otleted, se kepzettseged.

(Es esed sem sok, visszaemlekezve arra a jelentos kerdesedre, hogy a vajaskenyer miert mindig a vajas felere esik...)

2015. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 azaz egyik elso kerdesem volt tavaly oktober kornyeke korul:D te aztan felkeszultel belollem! Vendegem vagy egy rantotthusra a pleh csardaban! Egyebkent otletem rengeteg van! Kepzettsegem is van, de nem marketinges vagy gyartashoz kapcsolodo az teny! Amugy ha nem talaltam volna ra erre szutyok oldalra, amit csak akkor hasznalok mikor dolgozok ( nezzd csak vissza pentek, szombaton keletkezett kerdeseket nemigen fogsz talalni:D) mar lehet reg felmondtam volna a munkahgelyemen, ami unalmas amugy de jol fizet igy tudok sporolni! Abbol hajtom vegre a konzervativ befekteteseimet, ami tenyleg nem csipsz vagy hasonlok, de majd ha lesz annyi folyamatos jovedelmem, hogy ilyen gyarakat telepitsek hobortbol! Igerem operatori allast fogsz kapni, ha van vallalkozoi igazolvanyod!
2015. jún. 30. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!