Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti innátok majd ilyesmit?

Ti innátok majd ilyesmit?

Figyelt kérdés
[link]
2019. márc. 28. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyrészt jó, mert a másnaposság szörnyen elviselhetetlen akkor is ha semmi különösebb dolga nincs másnap az embernek és ezzel ugye nem létezne + ugye ha másnap dolgozni kell akkor pláne nagyon rossz mert az agy se működik normálisan, fizikai megterhelésre meg ugye hányingere van az embernek. Masrészről viszont rossz is lenne ez a dolog, ugyanis szerintem sok embert az tart vissza az alkoholizmustól hogy nagyon nehezen bírja elviselni a másnapot, és ha az nem lenne, akkor minden nap seggrészegre inná magát, amivel bár a mája nem károsodna és a munkáját is el tudná végezni másnap, de ugyanakkor egyrészt költséges lenne, másrészt attól hogy a másnaposság nem jön ki rajta a részegség igen és ha van családja elég nehéz elviselni egy minden nap részeg embert.
2019. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ezt egyhamar nagyüzemben engedélyeznék, sőt inkább hogy a legnagyobb világi hatalommal rendelkező normál szesszel foglalkozó milliárdosok azonnal elkezdenék ellehetítleníteni az egészet hogy ne zavarja az üzletüket
2019. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mivel tudom mennyit és it karok inni az aktuális hangulatomban. Nem iszok csak kb 2 hetente. Nem volt még "kontroll generáció" serintem piszok addiktív lesz mivel kiebb lesz az utóhatása. Nem tudjuk milyen hatással lesz a szervezetre hosszabb távon.
2019. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:
100%

Örülök, hogy nemcsak én látom ennek a naivságát. Ahogy az első mondja, az alkoholproblémák egyáltalán nem merülnek ki a testi egészségkárosodásban vagy a fizikai függőségben. Még ha tudná is ez a szer azt, amit állítanak róla, akkor is mentálhigiénés tömegkatasztrófát okozhatna.


Amúgy minden évben úgy adnak róla hírt, mintha most hallanánk róla először (itt is többen feltették már ezt a kérdést), úgy látszik, sose fogja feltalálni a varázsitalt. Az is érdekesen hangzik, hogy valaki olyan GABA-gátló drogot fejleszt ki, ami nem okozhat fizikai függőséget, merthát nem vagyok orvos, de a részegség és a függőség kiváltó oka tudomásom szerint ugyanaz (a pszichés függőségé pedig egyenesen a részegség!). Arról nem beszélve, hogy ha nem lesz gyomorirritáló hatása (ami többé-kevésbé minden alkoholos italnak van), akkor pl. milyen könnyű lesz túladagolni.


De azt a kormányt is megnézném, amelyik engedélyezni mer egy új szintetikus élvezeti drogot, pláne olyan szöveggel, hogy „nem káros”... vannak más, testileg közel ártalmatlan drogok is, mégis tiltottak.


Ha ez így működne, akkor ma ismert orvosi nyugtatók egy jó részét is lehetne italként kapni...

2019. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!