Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy aki kritizál, pl. munkát, személyt, elért sikert, valaki életét, külsőt, belsőt az előnyben van, mintha jogot kapott volna, mintha erkölcsi fölényben volna, hogy hogy ilyesmit tehet?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért van az, hogy aki kritizál, pl. munkát, személyt, elért sikert, valaki életét, külsőt, belsőt az előnyben van, mintha jogot kapott volna, mintha erkölcsi fölényben volna, hogy hogy ilyesmit tehet, és akik olvassák, hallgatják öt, azok nem intik le, nem a kritizálót bírálják, hanem a kritizáltat?

Itt minden nap találkozom a jelenséggel, tanultam, dolgoztam Német o., Hollandiában, Nagy Britanniában, én ezzel így nem találkoztam, de aki kritizált, azt egy idő után nem vették figyelembe, mint bomlasztót, békétlenítőt, itt alig várják, hogy valaki feldobjon egy kritikát, rögtön rácsapnak, nem úgy volna a jó, a normális, ha megnéznék előbb, hogy ki az aki kritizál, aki észrevételt tesz valakire, azután reagálni rá?! Mondok példát, egy "senki" aki az életben nem tett le, nem mutatott fel semmit sem ócsárol valakit aki alkotott, aki tett valamit már népért, közösségért, világért, ugyan így van pl. a történelmi személyek átértékelése is, pl. egy Kossuth aki egy tolvaj, szélhámos volt jobb megítélésben részesül a "legnagyobb magyarnál" Széchenyinél, aki tett valami a népért, de a jelenben is így van, egy "senki" celeb szava többet ér mint egy dolgozó, alkotóé, magunkba kellene nézi előbb, aztán másokra, magukon kellene javítani, hogy jobb legyen, csodálkozunk, hogy a nemzetünk elégetetlen?


2018. júl. 28. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk én lenézem a semmit el nem érő, de mindent és mindenkit megállás nélkül fikázó alakokat.
2018. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Azért a tolvaj, szélhámos Kossuth összeverbuvált egy hadsereget '48 őszén.

Ettől függetlenül nem volt jó hadvezér, politikusként is eltörpül Széchenyi és Deák mellett.


Az rkkora kuktuszát a komcsiknak is köszönheti.

2018. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Mert a német, holland, brit és egyéb ilyen igénytelen népek nem képesek felérni ésszel mit csinálnak rosszul.
2018. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem gondjaim voltak a tanulással, hiányzások, magaviselet, de megtanultam manipulálni a társaimat, mindég rászálltunk valakire, főleg akik jobbak voltak, még tanárra is, a környezet mindég kedvezett, most a munka helyemen is ezt csináljuk, lehúzunk akit lehet érzelmileg így lehet sakkban tartani azt aki többre tartja magát, szerintem az agy jó taktika, azoknak akik nem tudnak teljesíteni, gyengébbek, és most belőlük van több, beleértve engem is
2018. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!