Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért beszél családvé...

A fidesz miért beszél családvédelemről, amikor ilyesmit művelnek?

Figyelt kérdés

[link]


Bezzeg plakátra van pénz, meg stadionra. Akik ezekre a férgekre szavaznak, eláshatják magukat.


2019. márc. 13. 22:52
1 2
 1/16 szántóvető ***** válasza:
73%
aki beteg az haljon meg,csak a költségvetést terheli feleslegesen.nem Magyarországon élsz hogy csodálkozol?a kórházakat miért hagyják leépülni?az orvosokat elmenni?háziorvosokat ellehetetleníteni?pszihiátriákat bezáratni?ezek egyikére sincs szakmai indok,csak és kizárólag a spórolás.
2019. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

dolgozó jobbágyokat kell elleni, akik nem gondolkoznak csak robotolnak és termelik az ellopandó pénzt nekik

a beteg emberektől nem tudnak lopni, ezért nem is fontosak

2019. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

A cikkben nem stimmel a matek, mert ha 138 millió egy személy éves gyógyszeradagja és 120-ból 38-an kapnak csak ingyenesen akkor a maradék 82 beteg * 138 millió az 11,3 milliárd.


10 éve minden ilyen beteg kapott támogatást? Szerintem annyi változott, hogy most már ott tartunk, hogy beteg gyerekekkel is kampányolunk.


Igen felháborító, hogy politikai érdekből nem szavazzák meg, inkább majd benyújtják ők vagy rosszabb esetben ha elfelejtődik az ügy akkor majd spórolnak DE biztos, hogy minden embert meg kell menteni, tényleg ez szolgálja Magyarország érdekeit?

2019. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Ezeknek csak a saját zsebük számít, az emberek csak pénzeszsákok akiket lehet fölözni. Ha ezeknek valami bajuk lesz akkor közpénzen a legjobb svájci klinikán kezelik ki őket top orvosok top technológiával, persze hogy nem foglalkoznak vele. Ilyeneket választottak kormányra az agymosottak. Ezek bármelyik másik EU-s országban köztörvényes bűnözők lennének.
2019. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Ez a valóság amit az előttem válaszolók is írtak. Mikor az idős szüleim kórházba kerültek, hamar rá kellett jönnöm a valóságra, ahogy nekik is, hogy ott nem fogják őket sokáig életben tartani mert már munkaképtelenek. Így aztán mikor az ott fekvő idősek nyugtatókat kaptak még akkor is ha teljes nyugalomban és csendben szunyókáltak, majd a saját nyálukban megfulladtak... Ki mert volna nyíltan gyanusítani bárkit is hát hogy az történt? Vagy ott dolgozó nővértől hallottam rosszabbat is, de azt ki sem írom mert el sem hiszem. Pedig gyanítom hogy az is igaz lehetett, valószínű sejti az olvasó hogy mi volt az a "kenyérpusztítónak" számítók ritkítása érdekében.
2019. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Megint egy cikk, hogy neked legyen min háborognod, miközben sem a betegséghez, sem a gyógyszerekhez, sem a költségvetéshez, sem az egészségügyhöz nem értesz. Én sem, tehát nem is mondom ki azt, hogy így vagy úgy kellett volna dönteni. Te miért hiszed el amit a hvg ír, csak mert fellengzősen kormányellenes a címe?

Nekem van olyan közeli családtámogatásom, aki pont azért van életben, mert a költségvetés fizeti a majdnem ilyen sokba kerülő gyógyszerét. Szóval nem kell a kamuzás arról, hogy itt nem törődnek az emberi életekkel!

2019. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
H*lye gép: szóval nekem van olyan közeli családtagom, aki...
2019. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak nem Takács Zs, vagy valami hozzá hasonló ostoba retardált kommentelt?
2019. márc. 14. 00:14
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

#8 dede, volt anno egy 52%-ra betonozott felhasználója is, ugyan úgy ahogy ez 44%-ra van betonozva.

De az ostobazást úgy tűnik elhagyták az elvtársak, pedig abból is olyan könnyen felismerhetőek voltak, mint a "a kutya ugat, a karaván halad" sablonszövegüktől.

2019. márc. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Miért, mit művelnek? A cikkből annyi derül ki, hogy saját javaslaton dolgoznak, ennek okán nem volt szükség az ellenzekére.

Nem mintha a fideszt akarnám védeni, de megalapozarlanul vádaskodni és hergelni a népet szimplán ostobaság.

2019. márc. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!