Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg számít az, hogy mit...

Tényleg számít az, hogy mit iszok?

Figyelt kérdés
Gyakran járok buliba, heti 1-2-szer. Deaz elmúlt pár hétben felfigyeltem valamire. Ha vodkát iszok a buliban, akkor tök jókedvű vagyok, ha viszont whiskyt, akkor kicsit depressziós tüneteim vannak. Szerintetek ez összefügg, vagy ez csak véletlen lehet, hogy pont akkor?

2019. márc. 31. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg.
2019. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azta, erre nem is gondoltam meg korábban nem is figyeltem fel rá. Amúgy más is tapasztalt már ilyent két ital között?
2019. márc. 31. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Whiskyre sokan azt mondják hogy agresszívek lesznek tőle, de én ilyet még nem tapasztaltam. Magamon azt tapasztaltam hogy ha töménytől és/vagy sörtől rúgok be akkor attól függ a hangulatom hogy alapból milyen volt, ha jókedvűen kezdtem el inni akkor csak még jobb lesz, ha rossz kedvűen akkor még rosszabb. A bornál van valamiért egy olyan dolog hogy az ivászat elején mindig nagyon felszabadult vagyok, nagyon jókedvű még ha rossz kedvembe iszok akkor is felvidít egy kicsit, de később ha nagyobb mennyiséget elfogyasztok akkor mindig bedepizek, akkor is ha ivás előtt jó kedvem volt, nem tudom miért van ez.
2019. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő víz és gabonapárlat keveréke, mindkettő ugyan olyan tömény, nem hiszem hogy egzakt magyarázat lenne erre. Valószínűleg csak így dobta a gép.
2019. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs összefüggés. Az éppen aktuális lelki állapodtól függ a dolog.
2019. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
A sör és a bor között eléggé megfigyelhető a jelenség.
2019. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes.....minden buli előtt, és minden nap jókedvű vagyok. De mikor ez előtt whiskyt ittam, szinte depressziós lettem. Tegnap voltam ismét, de pálinkát ittam, attól ismét nem lett rossz kedvem....
2019. ápr. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!