Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok

A kérdés

Milyen italt igyunk egy lánnyal, ami finom, és nagyon megkívántat minket egymással?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ital, barátnő, alkohol

máj. 12. 23:11  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Vizet!

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont máj. 12. 23:21 Privát üzenet
Ha csak a piatol kivanjatok meg egymast, ott valami nagyon nem oke... Kisgyerek vagy te meg, ha tenyleg azt hiszed igy mukodik a vilag: csak megitatsz a kiszemelt nonemuvel valamit, es maris radveti magat...

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont máj. 12. 23:24 Privát üzenet

Hagyd a dolgokat folyni a maga medrében!

Ha a csaj akar inni, majd megmondja, hogy mit, ha nem akar, akkor ellenszenvessé válsz neki, hogy itatni akarod.

Ugyanis minden ellenkező híreszteléssel ellentétben a csajok nem hülyék és pontosan tudják mire megy ki a játék!

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont máj. 13. 00:01 Privát üzenet
* maguk medrében

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont máj. 13. 00:26 Privát üzenet
Bájital

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont máj. 13. 00:49 Privát üzenet
Umm... Valami mesebeli szerelmi bájitalt? Másról még nem hallottam aminek ilyen hatása lenne.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont máj. 13. 01:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nekem eddig mindig jól sikerült, ha egy lánnyal ittam. De mindig ő értett az italokhoz, ő tudta hogy mit igyunk :) most én szerettem volna ezt megelőlegezni hogy legyen itthon pia :) talán valahogy lesz így is :) a bájital receptjét azért meghallgatnám :)

# 7/11Időpont máj. 13. 03:20 Privát üzenet

A többi lány mit szeretett? Talán valami olyasmit.

Fehér édes Martinit, jégbe hűtve, citromkarikával.

Én legalábbis azt szeretem.

Nekem jó kedvet csinál és nem lesz tőle s.ggrészeg senki.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont máj. 13. 09:53 Privát üzenet
GLadislaus nevű felhasználó válasza:

Csak egy témába vágó vicc...

Egy úr meghív rózsadombi villájába egy lányt, aki piruló lihegéssel járja végig a kéjlakot.

Az úr megkérdi:

- Mit parancsol, darling? Pezsgőt? Konyakot?

A lány ibolyakék szemeit a plafonra mereszti és szent révületben suttogja:

- Egy picurka pezsgőt, ha kérhetném....A pezsgőtől mintha ezer hegedű zsongana a lelkemben, vágyaim szinte éteri magaslatokban szállnak... Másrészt pedig a konyaktól olyan részeg szokok lenni, mint a segg.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont máj. 13. 11:35 Privát üzenet
Valóban nem a pián múlik a dolog, de ha készülni akarsz, akkor előbb puhatolózzál, hogy mit/miket szeret, és úgy vásárolj! Amúgy romantikához mindenképp édes italok illenek, tehát azokat mindenképp ajánlom: édes pezsgő, Fütyülős, St. Hubertus, Jägermeister, Jack Daniel's Fire és/vagy Honey, Armillar Amaretto.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont máj. 13. 15:20 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok javasolni finom borokat?
Sopronba hol tudnék venni finom házi pálinkát? Nem nagy tételben, max 1-2 liter.
Tudnátok valami olyan alkoholos italt mondani ami magában fogyasztva is nagyon finom? Részletek lent
Szerintetek finom a szilvás unicum, jobb mint az "alap" verzió?
Van valami finomabb pia?
Tudnatok irni nekem olyan ital parositasokat irni amiket nem jo egymas utan/egymassal inni? Nem olyan ertelemben, hogy nem finom, hanem, hogy rosszul leszel tole. (A borra sorrol mar tudok. )

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Bor, sör, röviditalok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!