Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen italt igyunk egy...

Milyen italt igyunk egy lánnyal, ami finom, és nagyon megkívántat minket egymással?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Vizet!
2019. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha csak a piatol kivanjatok meg egymast, ott valami nagyon nem oke... Kisgyerek vagy te meg, ha tenyleg azt hiszed igy mukodik a vilag: csak megitatsz a kiszemelt nonemuvel valamit, es maris radveti magat...
2019. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Hagyd a dolgokat folyni a maga medrében!

Ha a csaj akar inni, majd megmondja, hogy mit, ha nem akar, akkor ellenszenvessé válsz neki, hogy itatni akarod.

Ugyanis minden ellenkező híreszteléssel ellentétben a csajok nem hülyék és pontosan tudják mire megy ki a játék!

2019. máj. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
* maguk medrében
2019. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Bájital
2019. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Umm... Valami mesebeli szerelmi bájitalt? Másról még nem hallottam aminek ilyen hatása lenne.
2019. máj. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nekem eddig mindig jól sikerült, ha egy lánnyal ittam. De mindig ő értett az italokhoz, ő tudta hogy mit igyunk :) most én szerettem volna ezt megelőlegezni hogy legyen itthon pia :) talán valahogy lesz így is :) a bájital receptjét azért meghallgatnám :)
2019. máj. 13. 03:20
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

A többi lány mit szeretett? Talán valami olyasmit.

Fehér édes Martinit, jégbe hűtve, citromkarikával.

Én legalábbis azt szeretem.

Nekem jó kedvet csinál és nem lesz tőle s.ggrészeg senki.

2019. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 GLadislaus ***** válasza:
86%

Csak egy témába vágó vicc...


Egy úr meghív rózsadombi villájába egy lányt, aki piruló lihegéssel járja végig a kéjlakot.

Az úr megkérdi:

- Mit parancsol, darling? Pezsgőt? Konyakot?

A lány ibolyakék szemeit a plafonra mereszti és szent révületben suttogja:

- Egy picurka pezsgőt, ha kérhetném....A pezsgőtől mintha ezer hegedű zsongana a lelkemben, vágyaim szinte éteri magaslatokban szállnak... Másrészt pedig a konyaktól olyan részeg szokok lenni, mint a segg.

2019. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Valóban nem a pián múlik a dolog, de ha készülni akarsz, akkor előbb puhatolózzál, hogy mit/miket szeret, és úgy vásárolj! Amúgy romantikához mindenképp édes italok illenek, tehát azokat mindenképp ajánlom: édes pezsgő, Fütyülős, St. Hubertus, Jägermeister, Jack Daniel's Fire és/vagy Honey, Armillar Amaretto.
2019. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!