Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miből látszik, hogy másnapos...

Miből látszik, hogy másnapos vagyok?

Figyelt kérdés
Holnap úgy terveztem, hogy életemben először berúgok. De csak mértékkel szeretnék, nem hányásig. Ott aludnék a barátnőmnél, szóval nem haza mennék. A szüleim évszrevvék, hogy másnapos vagyok? Vagy ha mértékkel iszom akkor egyáltalán lehetek másnapos? Egyáltal milyen az ha valaki másnapos? Xd

2019. jún. 23. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha keveset iszol, nem leszel másnapos. Egyébként fejfájás, hányinger lehet, ezt nyilván észrevehetik rajtad.
2019. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt ne akard megtudni. Rohadt ocsmány érzés. Több százszor, sőt, több ezerszer voltam már részeg, de a másnapot nem tudtam megszokni soha.
2019. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Emberfuggo szerintem, en pl nem igazan szoktam erezni semmit, max egy kis hanyingert
2019. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel először iszol részegségig, ezért fogalmad sem lehet, hogy mi a te mértéked.

Mindenképp vedd számításba, hogy amit megiszol, az csak 20-40 perc múlva fog hatni. Azaz amikor kezdesz jót érezni, becsiccsenni, akkor utána max egy sör, vagy ennek megfelelő mennyiségű ital. És akkor elkerülheted a rossz élményt.


Ha dől belőled a piaszag, azt észre fogják venni, és nagyon nyúzott kinézetű tud lenni az ember. Szóval egy jó banános tejturmix szépen rendbe tud tenni. Érdemes reggel lezuhanyozni. És jó, ha rágózol (szájszag ellen és nyáltermelés serkentése miatt)


Szüleid elől pedig semmi értelme ilyet titkolni. Talán ők nem isznak alkoholt??? Segítenek, hogy elkerüld a rossz élményeket. Inkább oszd meg velük a dolgaidat! 🙂

2019. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A másnap terjedhet az egy kis fejfájás és hasmenéstől az egész délelőtt wc ölelgetésig és sétáló mosottsz-rként létezésig :D

Igyál vizet is az este során és rágcsálj valamit, ha tudsz mértéket tartani valószínűleg kutyabajod nem lesz az éjszakázás miatti fáradtságon kívül. Bár a mérték kérdés, legelőször általában nem tudja az ember hol is van a szintje.

2019. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3as akkor még nem voltál igazán rendesen berúgva.
2019. jún. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bevérzett szemek, piaszag, alszol kettőig.
2019. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha mégis leiszod magad akkor jó ha kihányod

Nem leszel széjjel csapkodva másnap

2019. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pia mellé mindig vizet is kell inni, főleg ha töményet iszol, így elkerülheted a másnaposságot. De ha először rúgsz be, akkor másnap tuti rosszul leszel, mivel még nem vagy "edzésben", a szervezeted nem szokott hozzá az alkoholhoz, és lassabban dolgozza fel azt.
2019. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!