Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tököt panírozva lefagyaszthatom?

Tököt panírozva lefagyaszthatom?

Figyelt kérdés
Nagyon sok van ennyit nem fogunk megenni...
2019. aug. 2. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Én azt javasolnám, hogy tálcán fagyaszd, fagyottan már zacskózhatod. Ha zacskóban fagyasztod, akkor összefagy. És majd fagyott állapotban kell kisütni.
2019. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Jól írja az 1-es, bár én nejlonzacskóban fagyasztottam és minden szelet után hajtottam a zacskón (úgy képzeld el a végén, mint a harmonikát) Teljesen jó volt.
2019. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :)
2019. aug. 2. 14:33
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Lefagyaszthatod, ahogy irtak, de az elvezeti erteke kb 0 lesz kisutve... inkabb reszeld le fozeleknek, vagy add oda rokonoknak, baratoknak.
2019. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

A 71%-osnak fogalma sincs a fagyasztásról, ha ilyen hülyeséget ír, vagy nem tudja, hogy kell fagyasztani, a fagyasztott élelmiszerekkel utána eljárni.


Ahogy írták, panírozás után úgy fagyaszd le, hogy a darabok egyenként legyenek, és feltétlen fagyos állapotban süsd forró olajban.

2019. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Van fogalmam rola, de legyen, ha neked van gusztusod a panirozott, levet ereszto tokot igy enni , egeszsegedre :)
2019. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ereszt levet. Évek óta így rakom el.
2019. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Én is sok éve fagyasztom így, ha jól lesz fagyasztva meg sütve, akkor nem ereszt levet.


De a 71%-os rendszeresen írogatja minden fagyasztós kérdéshez, hogy utána nem jó, pedig vagy ö nem tudja rendesen megcsinßalni, vagy még nem is evett ilyet, csak okoskodik!

2019. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Panírozom, tálcára rakva fagyasztom, utána mehet zacsiba. A lényeg amikor sütni akarod, ne várd meg, hogy kiengedjen, az előmelegített olajba fagyott állapotba tedd, de rögtön borítsd is be, mert fröcsköl! Majd amikor megfordítottad, akkor már nem kell a födő.
2019. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amivel még kiegészíteném az elözöt: egyszerre ne sokat tegyél az olajba, hogy ne hütse le, mert akkor szívja meg magát olajjal, és akkor lesz rossz. A fontos, hogy süljön az olajban és ne ázzon benne!
2019. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!