Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vettem kislányomnak Sága fini...

Vettem kislányomnak Sága fini mini kölyök virslit. Ti felbontás után hány napig szoktátok felhasználni?

Figyelt kérdés
Nem láttam ráírva meddig lehet. Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2019. aug. 5. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felbontjuk, megesszük. Nem tárolgatjuk!
2019. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
En 2 napnal tovabb semmit sem merek tarolgatni. De ez lehet az en hulyesegem, nem tudom, azt viszont en is hianyolom, hogy a kajak legtobbjen sehol nincs ez feltuntetve, hogy meddig jok felbontas utan! Ilyen a tejfol is, lila fingom sincs meddig lehetne felhasznalni ha mar bontott, igy en 2 nap mulva azt is kidobom, de aki vodorrel veszi?! Ah nem tudom ez nagyon idegesito mindenesetre, de gyereknek vegkepp nem mernem odaadni 2 nap utan.
2019. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem furcsa, csúszós a külseje, akkor jó.
2019. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szombaton evett belőle, a másik felét most akarom odaadni, most végülis a 3.nap eleje van, nem gondolnám rossznak. Én simán megenném de mióta gyerekem van nagyon óvatos vagyok mindennel...
2019. aug. 5. 08:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te simán megennéd, nyugodtan add oda neki. 2-3 nap alatt a hűtőben nem lesz semmi baja.
2019. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te megennéd, akkor odaadhatod. Ha nyálkás, akkor dobd ki.
2019. aug. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szombatit nyugodtan odaadhatod, egyébként valóban az a legjobb, ha ránézel, hogy milyen a külseje. Tejföl két hétig biztosan jó felbontva, ha nem jó akkor konkrétan megpenészedik. A lidl sonkán mindig rajta van a fogyaszthatoság és pl. a sonka 24 óráig ehető, szerintem ez egy vicc, hiszen a 3-4 napos sonkának semmi baja és nem is fogy el nálunk 1 nap alatt 20 deka sonka, kissé tulbiztositják magukat.
2019. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én virslit le is szoktam fagyasztani, ha nem fogy el egyből.
2019. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A fagyasztás tényleg jó.

Mi ugyan ezt a 4darabos csomagot szoktuk venni a gyereknek (egy étkezésre 2-t megeszik, pár napon belül a másik kettőt), de ha olyan csomagot veszünk, mi is lefagyasztjuk. Ilyenkor mindig csak azt az 1-2 darabot veszem ki, ami kell a gyerek kajájához, a többi vígan elvan hónapokig is.

2019. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó ötlet! És mennyi idő alatt olvad ki vagy fagyottan szoktátok megfőzni?
2019. aug. 5. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!