Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Panadol odaadjátok fél évvel...

Panadol odaadjátok fél évvel a felbontás után?

Figyelt kérdés
Edig én kidobtam mert nagyon kevés maradt, vagy többségében nem is maradt. DE most 20.-án jár le a 6 hónap, az üveg majdnem háromnegyedig van. Nem dobnák ennyit ha nem muszáj.
2014. jan. 14. 18:50
 1/8 gabszem ***** válasza:
6 hónap van ráírva? szerintem még 1-2 hónapig biztos nem lesz semmi baja.
2014. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én erről megkérdeztem a gyerekorvost, azt mondta, nem romlik meg, de lehet, hogy nem olyan hatékony.
2014. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha most kell még adnék belőle,de ha csak áll a hűtőben akkor tuti kidobnám...

Ha veszít a hatékonyságából,akkor lehet többet árt mint használ egy láznál.Hiszen levinni nem viszi le hatékonyan,mégis adtál neki gyógyszert,így mást nem adhatsz.

2014. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zabmester ***** válasza:
Ha még a közeljövőben szükség van rá, én adnék belőle, de azért hosszabb ideig (mondjuk több hónapig) nem tárolnám. Igaz, bajt nem csinál, de tény, hogy már talán nem lesz annyira hatékony egy idő után.
2014. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Off: Ti hűtőben tartjátok a panadolt?
2014. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
felbontás után igen,hűtőben.
2014. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nincs is ráírva, én eddig nem ott tartottam.
2014. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én nem tartom a hűtőbe csak nyáron, amúgy a kamrában van. Ott olyan 15-20 fok körül van. Max. 25 fokon kell tartani. Adom most neki, mert náthás, nyűgős, fáj a feje, úgyhogy el fog fogyni...
2014. jan. 15. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!