Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy tányér...

Hogyan lehet egy tányér levest, ami nem halászlé,1 órán keresztül enni?

Figyelt kérdés

Van egy 40-es rokonom, akivel minden családi ebédnél kellemetlenség van emiatt, hogy egy tányér levest egy órán keresztül szürcsölget miközben néz ki a fejéből: néha újra kell melegíteni, mert kihűl


Főételekkel rosszabb egy fokkal a helyzet : ott az átlag az másfél óra szokott lenni: már mindenki készülődik haza, amikor délután 15:00-16:30 körülre sikerül befejeznie az ebédet



2019. aug. 28. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Most erre mit lehet válaszolni?

Miért nem őt kérdezed meg?

Egyébként sokkal egészségesebb lassan enni mint gyorsan, egyes betegségeknél egyenesen előírás.

Az is lehet, hogy gyomorszűkítője van, vagy csak nem egy habzsolós, zabálós.

2019. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Lehet mentális problémája (írod, hogy néz ki a fejéből), lehet egészségügyi, gondolom, nem jókedvéből hagyja, hogy újra kelljen melegíteni a tányér levesét. Sok oka lehet.

Egyébként én a fagyival vagyok így. Már rég megeszi mindenki, de én még a felénél se tartok. Mondjuk nekem nincs ilyen gondom. Ne ítéld el, mert nem tudhatod, hogy mi okból eszik ilyen lassan. Azért az egy óra kicsit túlzás, ha nincs semmilyen betegsége. Csodálkozom, hogy nem tudtok róla, mi okozza, inkább újramelegítitek.......

2019. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Törölték a válaszom, pedig tényleg akkor fogod megkapni a megoldást, ha tőle kérdezed meg. Most itt lehet tippelgetni, de minek?
2019. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h nyelesi nehezsegei vannak. Az szornyu am es neki is kellemetlen lehet. Ot igy kell elfogadni!
2019. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Kretén kérdés.
2019. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges utolsó válaszoló, de azért durva, hogy olyan választ töröltet, vagy elvileg töröl a moderátor, aminek igazából nem is ebben a kategóriában lenne a helye. Egy órán keresztül normál esetben senki nem eszik egy tányér levest nyomós indok nélkül. Ugyanazon a százalékon vagyunk, de két különböző ember válaszolt. Csakhogy tudjátok. De most kiállok a "druszám mellett", jogos a felháborodása.
2019. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor pajzsmirigy problémám volt, akkor úgy éreztem, hogy meg van duzzadva és nem tudok tőle nyelni. Volt, hogy egy korty vízben meg tudtam volna fulladni. Akkor én is hosszasan ettem, nagyon kellemetlenül éreztem magam, hogy mindenki rám vár. Így amikor közös étkezések voltak, inkább azt mondtam, hogy köszönöm szépen, jól laktam. Pedig éhes voltam és ettem is volna, csak nem bírtam nyelni. Volt, hogy csak két evőkanálnyi levest ettem, mert nem akartam a többieket szivatni, hogy rám várjanak.
2019. aug. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!