Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok suliba...

Ti mit szoktatok suliba magatokkal vinni a szendvicsen és a péksütin kívűl?

Figyelt kérdés
Szinte minden osztálytársam reggel bevásárol a boltban egy zacskó péksütit és azt eszik suliban.Mi mást lehetne vinni?

2019. szept. 1. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Puffasztott rizs, abonett, májkrém, halkrém, tömlős sajt, virsli salátamixszel.
2019. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Joghurt kekszel

Gyümölcs az mindig

Azon kívűl a szendvics határtalan verzióban, vagy a büfében veszek melegszemdvicset

2019. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Altalanosba szendvics, chips, gyumolcs, csoki, kozepsuliba inkabb bufe volt a hangsulyos meg etterem, kisbolt, fosulin meg ezek +menza:) szoval gyakran szunetben szereztem kajat, de lehetne vinni palacsintat, vagy barmi kesz etelt..
2019. szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Csokoládét, cukorkát, dobozos kólát, és hasonlókat. Ha búcsú van, akkor pl. búcsús édességet hordok magammal egy hétig, anno tőlem kunyiztak kókusztekercset, grillázst, mogyoróscsókot stb. a többiek.
2019. szept. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a házi kaják többsége vagy hűtést vagy melegítést igényel. Esetleg ha lepaktálsz a büféssel, konyhásokkal, akkor lehet tudnál melegíteni.

Amúgy meg amiket előttem írtak, szendvics, puffasztott rizs, abonett, gyümölcsök, zöldségek, házi süti, kekszek, palacsinta.

2019. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tortilla, tészta. A legtöbb tésztaétel szerintem vállalható melegítés nélkül. Vagy tartalmasabb salátákat, hummuszos pitát, falafelt, rántott mindenfélét. Ha hűtött ételt viszek, a 3. óra után meg szoktam enni. Addig simán kibírja.

Ezek melósabbak, mint egy bolti péksüti, mert meg kell csinálni, dobozba tenni, utána az evőeszközt és a dobozt hazavinni, stb. Ha sokszor viszel ilyesmit, érdemes beszerezni egy praktikus kis tárolót erre a célra.

Egyetemen van mikró és vízforraló, így sokan esznek instant tésztát, levest, zabkását. Azt a fajtát, ami pohárban van, és csak fel kell önteni forró vízzel.

2019. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2019. szept. 2. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Turmixok, smoothiek, cottage cheese +melle valami ropogtatni valo (alma, repa, ubi, ilyesmi)


Puffasztott rizs valamilyen krémmel - tonhalkrem, majkrem, sajtkrem, cottage cheesel is szinten finom


Dio, magvak darabolt kemeny sajttal

Zabkasa gyumolcsokkel


Sali az otthon levo zoldsegekbol, natur csirkemell


Stb.


Szoktam nezegetni lunch boxokat pinteresten, nekem sok jo otletet adtak, mikor mar untam a szendot.

2019. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!