Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen szószok vannak a...

Milyen szószok vannak a McDonald's-ban és nektek melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes-savanyú is a bbq, amik szerintem tényleg jók. A sajtfalatkákhoz adott paradicsomszósszal, illetve a fokhagymás szószukkal és majonézükkel valahogy annyira nem vagyok kibélülve. Pedig általában szeretem ezeket is.
2019. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Országra és időszakra válogatja, nálunk jelenleg csak Ketchup, Majonéz, Barbecue szósz és Fokhagymás mártogató szósz kapható.

[link]

Hogy nemrég pontosan milyen megfontolásból vették ki pl az édes-savanyú szószt az állandó kínálatból, azt nem tudom. Nyilván a forgalma alapján döntöttek, de ezen az elven a halas szendvicset kivéve többet spóroltak volna.

Én régen édes-savanyú vagy barbecue szószt szoktam enni, ha be-betévedtem a McDonald's-ba, így most marad az utóbbi.

2019. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
bbq
2019. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha vissza lehetne tekerni az időt, akkor abból a BigMac-ba tett szószból "árulnék" szószként, ami abban volt 10 évvel ezelőtt. Most is tartalmazza nyomokban, de jóval kevesebb és már nem olyan jó. Én még akkor jártam sűrűbben mekibe, amikor azt állították, hogy minden országban ugyanaz a minőség, ugyanazok az alapanyagok. Hát nem. Én sem tudom, hogy miért változtak meg az ízek.

Ez kb. olyan, mint pl. egy Milka csoki, vagy kóla. Egyik országban ilyen, a másikban (itt) "olyan". Szar. EU-szabvány. Ja.

2019. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a majonéz a kedvencem.
2019. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76%
Nekem a ketchup a kedvencem, mert szép vörös, mint anno a szent szovjet zászló volt.
2019. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%
Ketchup és BBQ a kedvencem.:)
2019. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fokhagymás majonéz, a ketchup és a sima majonéz a kedvencem. Saláta öntetből az Ezersziget, Cézár és a joghurtos-kapros a kedvencem. Szendvics szószból meg a Big Mac-nek a szósza és a Libamájas hamburgernek a borsos szósza a kedvencem.
2019. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!