Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bp. -én mitől ilyen drága a...

Bp. -én mitől ilyen drága a karácsonyi vásár?

Figyelt kérdés
Hannover, Erfurt, Bréma amiket ismerek, meg voltam a Nürnbergben, de az étel meg a bor lényegesen olcsóbb. Pl. 900 Ft decije a kannás bornak, az említett városokban kb ennyiért 2 decit kapni. És nem kannásat. És ezek is tartományi fővárosok. Ki fizeti otthon ezt meg?
2019. nov. 18. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan. Hosszú sorok voltak tavaly mindenütt. Mi külföldön élünk, mi is mindig körbejárjuk a szállodánkhoz közeli vásárokat, amikor hazalátogatunk.
2019. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert el tudják adni ennyiért.
2019. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
azert draga, mert megfizetik. sok kulfoldi azt hiszi, hogy Bp karacsonykor is olyan olcso, mint az ev tobbi reszeben. a vasarosok ezt kihasznaljak
2019. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na a hosszú sorok a a másik amit nem értek meg. Még ha olcsó is a vödör sz...r (mert a kannás bor az) Ákos sem állok be bégetni. :)
2019. nov. 18. 13:24
 5/18 A kérdező kommentje:

Ákos=akkor

Csak szifon javít...

2019. nov. 18. 13:25
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Márt amúgy az iPhone nem kerül sokszorosába egy ugyanolyan teljesítményű Androidos telefonnak, nem?

Arra nem sajnáltad a pénzt, de egy pohár forralt borra igen?

2019. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Helypénz

Még sajnos ma is azt hiszik hogy a külföldi az milliárdos és alkalom lehúzni őt

Gátlástalanság ami a minőséget és az árakat illeti

Ebből akar milliomos lenni

Minden lassan sokkal drágább és rosszabb Magyaroszágon mint külfödön

2019. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon drága a helyek bérleti díja, csak ilyen árakkal tudják kitermelni. A vásárra pedig főként külföldiek járnak, nekik ez egyáltalán nem drága.
2019. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne menj a bécsi vásárba, mert ott garantáltan rosszul leszel az áraktól meg az elképesztő tömegtől.
2019. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

"Már amúgy az iPhone nem kerül sokszorosába egy ugyanolyan teljesítményű Androidos telefonnak, nem?


Arra nem sajnáltad a pénzt, de egy pohár forralt borra igen?"


Csak a geekeknek van iPhone-ja.

Speciel én mindkettőre sajnálom a pénzt, pedig nagyon nem vagyok csóró.

Csupán a jó ár-érték arányokat szeretem. Ez a cupertinoi cég és a Vörösmarty tér esetében nem igazán tud megvalósulni...

2019. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!