Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány kiló homoktövist lehet...

Hány kiló homoktövist lehet szedni kb egy óra alatt vagy egy adott időn belül?

Figyelt kérdés

#szedés #Homoktovis
2020. jan. 4. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Le kell vágni az ágait mert fürtökben van, utána le kell szedegetni róla, azt tudni kell borzasztó szúrós így a munka is kifejezetten kellemetlen, az egész nem jó munka, egyik ismerősöm a nagyját ki is vágta ill az önkormányzat az egészet kiszántatta mert nagyon nem érte meg. A kérdésedre a választ nem tudom, de ne egymagad essél neki, ez a lényeg.
2020. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezt nehéz így megmondani. Mi ágastól szedjük úgy viszi egy cég hektáronként 4 misit fogunk rajta.
2020. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Kilencet!
2020. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nehéz szedni de tenyleg lehet kilencet vagy ez csak egy teoll válasz?

Kedves masodik ha kivágjátok jövőben, hogyan terem?

2020. jan. 5. 00:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kilencet. Egy adott időn belül.


Csak azt nem tudom, hogy mennyi ez az idő.. :)

2020. jan. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én egy órát kérdeztem de lehet egy nap is akár csak tudjak kalkulálni
2020. jan. 5. 09:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kialulálni mert sok mindentől függ. Milyen idősek a fák milyen fajták, meg persze az emberi tényező is, pl egy hajléktalan nem úgy dolgozik napi két doboz cigiért mint egy diák 1500 forintos órabérért stb stb.
2020. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze persze de arra gondoltam, higy egy 30 áras darabot beültetni s kézzel szedni le, mí a család
2020. jan. 5. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!