Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori hogy bárokban...

Mennyire gyakori hogy bárokban a benti téren is megengedett a dohányzás?

Figyelt kérdés

2020. jan. 10. 09:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7%

8: köszi Azért kérdeztem, mert vannak helyek, ahol még mindig dohányoznak és mocskosul zavaró.


De persze pontozzatok le, akkor is szeretném jelenteni valahol, hogy ne kelljen szenvedni tőletek.

2020. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%

Mondjuk ÁNTSZ_t hívni egy dohányosra... Az azért jó, mert ahhoz ajánlott, tértivevényes levélben kell küldeni kérelmet :) mire kijön az ÁNTSZ, a dohányos elhúzott dugni anyádat...


Szóval lófütyit nem ér az, hogy az ÁENTÉESZ-nek lehet szólni :)

2020. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
megvan, gardonyban van a szivarszoba! hiaba a 0%, akkor is igy van... :P
2020. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
de tuti van mashol is, pl muncheni repteren. az is eu, de megis megoldott a benti dohanyzas. es nem csak ez a ket hely van. aki nem dohanyzik, egyszeru: nem megy be, mivel el van zarva. es akkor nem kell elviselni. ilyen egyszeru. tuti van meg az orszagban is jo nehany hely. de kocsmakban, barokban nincs ilyen
2020. jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
54%

Úgy tudom MO-on nem megengedett.


Nálunk Szlovákiában lehet, nekem is van egy kocsmám, a pult előtti részen illetve a pultban hivatalosan nem szabad dohányozni, hátul az ülő helyiségekben megengedett.


De persze nagyrészt ez is pincér és tulaj függő.


Ha én dolgozom, akkor napközben hátul lehet cigizni, este meg ha zárt körű van akkor elöl is.

2020. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!