Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Voltál már ebédre hivatalos...

Voltál már ebédre hivatalos olyan helyre, ahol a higiéniás állapotok vállalhatatlanok voltak?

Figyelt kérdés
Hogy bírtál ott enni?
2020. febr. 6. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen voltam. Nem ettem semmit. Vajas kenyeres, szalámis, sajtos szendvics volt, de a hangyák a kenyér lyukacskái között sétálgattak. Nem fogadtam el, nem érdekel ha megsértődik. Ugyan ennél a háznál kerti bográcsozás volt, de arra már nem mentem el. Másik helyen ragadt a kosztól minden. Harmadik helyen a macskák játszottak a konyhaasztalon. Nekem nagyon kényes a gyomrom. Ez miatt nem is járok éttermekbe. Rajtam kívül 3 ember főztjét eszem meg, amit anyu, nagynéném, volt osztálytársnőm készít.
2020. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Van egy iroda, ahol gyakran eszünk együtt, de a takarítónő nagyon trehányan mosogat. Mi mindig elmosogatunk ebéd előtt, vagy az elviteles műanyag tányérból eszünk. :D
2020. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

Voltam vagy 30 éve, Kína, üzemi konyha..

Részletezzem?

2020. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Tulajdonképpen takarítottak rendesen, nem azzal volt a gondom, hanem a konyha asztalon rohangáló macskákkal, és hogy még a kávéscsészén is macskaszőr volt.
2020. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltam

Igen

Ra erőltetem magamra h ne legyek bunkó egyek valamit

Estére végig hánytam és fostam miden 😀

Azóta nem vagyok udvarias azt mondom nem kérek és kész

2020. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Igen, voltam, pár éve a volt barátom nagyszüleinèl. Nagyon kényelmetlenül éreztem magam, mert még a konyhapult is ragadt, koszos volt, régies. Volt Barátom is alig bírt enni, saját anyukája mondta hogy ne nagyon nyuljatok semmihez, mama már nem úgy takarít.....
2020. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!