Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen etelt Italt kellene...

Milyen etelt Italt kellene felhalmozni vesz esetere a koronavirus miatt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 21:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%

"Jaja a pánik vásárlás gáz... Én is vettem egy csomó mindent"


Ezek a hozzászólások viccből születettek, vagy tényleg nem látjátok az öniróniát?


Hónap vége van. Az emberek alig tudnak normális élelmiszert venni. Bakker, ez a gazdagok sportja csak?

2020. febr. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

Nyáron, amikor 129 volt az 100% almalé literje, vettem 2 karton, ami 24 liter. Na abból van még 14 liter. Ilyen sok fogy hirtelen.


Az ivóvíz csak nem lesz homoki indián módjára tele köpködve, mint a BKV járat. Miért nem jó az ivóvíznek? Felforralom, meddig bírja a covid19?

2020. febr. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
9%

Az ország majdnem fele gazdag. A másik majdnem fele meg szegény. A középrétegbe elég kevesen tartoznak.

Bőven van olyan ember, család, akiknek nem gond a vásárlás.

2020. febr. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%

Ez a gazdagság vicces kérdés.

Múlt héten voltunk a boltba..harmadáig tettük a kosarat azzal amit épp megkívántunk /kellett. 20 ezer ft volt...alig vettünk valamit. 2 napja elmentem, teletettem egy kosarat tartós élelmiszerrel....3szpr annyi volt benne a szajre mint az előző 20 ezres vásárlás....mennyit fizettem? Ugyabúgy 20 ezret :D itt latszik mennyi felesleges dolgot veszunk amúgy hó közben :) és milyen drágán.

És 20 ezer forint egy kosár tartósért szerintem nem sok.ennyit ki tud köhögni bármikor az ország fele. És ebbe egyébként volt 5 ezer ftér két doboz vitamin. Szoval 15 ezer ft volt kb...

2020. febr. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
73%

- Víz

- Gyümölcs: konzervek, gyümölcsbefőttek, aszalványok

- Zöldség: konzervek, savanyúságok

- Fehérje: húskonzervek, hüvelyeskonzervek, füstölt húsok, szárított húsok, magvak, tartós tej

- Szénhidrát: kétszersült, gabonapehely/müzli, konzervkukorica, puffasztott/extrudált cuccok, csomagolt pékáru, rágcsák

- Csokoládé, enegiaszelet

2020. febr. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy miért pont konzervet kell venni? Nem lesz lehetőség főzni, ha ide is bejön a vírus?

Ott vannak a fagyasztott zöldségek, hüvelyesekből is lehet szárazat venni, sokkal olcsóbban jön ki az ember.

2020. febr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%
Pálinka, sör, bor.... A lakossági élelmiszer ellátásról az állam gondoskodik egy teljes kijárási tilalom esetén, a közművek meg nem állnak le egy vírustól. Viszont két hét bezártság esetén piával nem fog ellátni az állam, márpedig két hét bezártság hosszú idő, nem véletlenül isznak annyit a skandinávok.
2020. febr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

nem lesz aram se viz ha minden osszeomlik fel kell keszulni mert ez egy biologiai fegyver erre megy ki at kell latni kevesen usszak meg.

apr. 22 2020

2020. febr. 29. 10:01
 19/23 anonim ***** válasza:
34%
18-as, ha nem lesz áram, lehozom a bográcsot a padlásról. Kút is van, igaz, nem használjuk, de karasztrófa esetén jó. Gáz meg egyebként sincs. Tartós kaják alapból vannak, 2-3 hónapot simán kibírnánk, ha az általad vizionált marhaság bekövetkezne!
2020. febr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha minden összeomlik :)

Reális.

2020. febr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!