Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lejárt szavatosságú csirkét...

Lejárt szavatosságú csirkét ettem, lehet még bajom?

Figyelt kérdés

25-ig lehetett felhasználni a csomagolás szerint, de én 29-én bontottam ki és sütöttem meg. Tudom nagy igénytelenség, de egyszerűen nem volt szívem kidobni. Ízre-szagra nem volt problémás. Másnak nem adtam belőle, csak magamat veszélyeztettem. Veszélyeztettem? Ha eddig nem volt bajom, akkor valószínű már nem lesz?

Köszönöm a válaszokat.


2020. márc. 2. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aznap vagy másnap lett már volna hatása, ha valami gond van.
2020. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. márc. 2. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A ráírt dátum nem a fogyaszthatóságot jelenti, hanem aminöségmegörzési idöt, addíg garantálják az optimális érzékszervi minöséget.

Mivel ez egyfajta garancia, ezért ezt úgy adják meg, hogy még legalább a garancaiidö felével hosszabb ideig jó legyen, mert így vannak biztos oldalon a gyártók/csomagolók.


Szóval ha pár nappal késöbb eszed, mint ami rá van írva, az semmiféle igénytelenséget vagy veszélyt nem jelent.

2020. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. márc. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!