Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi 2-3 vajas, felvágottas...

Napi 2-3 vajas, felvágottas zsemlét vagy kenyeret eszek. Néha eszek főt ételt, de az sem egészséges. Nem befolyásolhatom otthon mit eszek. De azon kívül igen. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

16 éves 155cm 46kg.

Kicsi vagyok és zavar,hogy ha eszek 1 kenyeret már nagy a hasam.

Mit tudnék enni?

Otthon nem tudom én befolyásolni,mit eszek. Nem csinálnak egészséges ételeket.

Folyáshoz is ezért vagyok kénytelen a koplalást választani.


2020. márc. 17. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne fogynod?

Nincs valamennyi zsebpénzed, amiből tudnál venni egy kis gyümölcsöt, zöldséget? Vagy vlmi egészségesebb, vitamindúsabb ételt?

2020. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Azért nagy a hasad evés után, mert annyira vékony vagy. Egyél nyugodtan főtt ételt, csak a szénhidrát részből kevesebbet, és mindenhez egyél zöldséget, a szendvicshez is.
2020. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell fogynod, de egyél változatosabban. A főtt étel egészséges. A legjobb, ha otthon főztök és nem szendvicsen meg gyorskaján élsz.
2020. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem eszek főt ételt,mert nem mindig van. Ha van a mamám direkt keveset főz,csak 1-2 személyre ezt meg is mondta. Abból én meg nem eszek,sokan vagyunk
2020. márc. 17. 22:37
 5/10 anonim válasza:
100%
Tehát akkor,ha jól értelmezem azért eszel többször kenyeret,zsömlét mert sokan vagytok és kevés a főtt étel?
2020. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. márc. 18. 06:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező szegénységben élő fiatal. Sok családban nincs otthon zöldség- gyümölcs.

Kérdező, répa, hagyma, alma sincs otthon?

2020. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs zöldség-gyümölcs alig van otthon.
2020. márc. 19. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi van otthon

Írj egy listát

2020. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A gond,hogy a szüleim nagyon elcseszik. Egészséges kaját nem tudnak venni,de édeséget meg csomó szénhidrátok azt igen. Albérletben lakunk szóval arra megy el a pénz.

Lista: általában kenyér, felvágottak,vaj.

Főt étel: brassói, millánói, ma volt hús pürével.... Nem igazán tudom emlékezetem szerint rég volt főt kaja. 1 hónapja biztos. A tesóim a zacskós levest szeretik,így nekik az is van.

De édeséget,mint chips, csokik azt rudnak venni.

2020. márc. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!