Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egészséges és finom...

Milyen egészséges és finom ételeket tudnék elkészíteni otthon ami nem annyira bonyolult? Én magam is böngésztem az internetet de valahogy olyan ételeket láttam ami bonyolult vagy egyáltalán az alapanyagokat nem tudom beszerezni.

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Google.

Böngésszél még.

2017. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. máj. 29. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Minden étel egészséges, ha változatosan eszel. Ne a neten levő reklámokat nézd.
2017. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az infó. Nekem pl. bejön a rántotta, zöldségekkel, minden délben azt eszem. De ez lehet, hogy neked túl egyszerű vagy nem tartod egészségesnek, bár ha ez nem az, akkor igazán nem tudom, mi az. :)


Rengeteg finom, egyszerű, jó étel van, én pl. a zöldség- és tojásételeket kedvelem leginkább. Nem tudom, milyen oldalakat nézel, hogy flancosakat találsz csak.

2017. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl főzelékfélék. Vagy süss halat sütőben, az nagyon hamar megvan, csak pár óra pác kell előtte. Vagy mire gondolsz? Semmi semmi sem egészségtelen, csak ne vidd túlzásba.
2017. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 29. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom Nemere Ilona Szakácskönyv kétvalkezeseknek című könyvét. Én ebből tanultam meg főzni. Pofonegyszerű receptek vannak benne: főzelékek, krumplis tészta, paprikás krumpli, vadas, csirkemelles receptek, pörkölt, pizza, kakaós csiga, rizottó,...
2017. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2017. máj. 31. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!