Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha aránylag sok ételt felhalmo...

Ha aránylag sok ételt felhalmoztatok mostanra (hetekre) de kapnátok egy autot egy napra (nincs autotok) kihasználnátok arra h annyi ételt vegyetek amennyit csak tudtok vele? Ha igen, miből mennyit vennétek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 21:58
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok rá. Látszik hogy teljesen bolond
2020. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
a rendelet csak megengedi a vásárlást, de egyértelmuen kimondja, aki teheti maradjon otthon. s aki tud pazarlés nélkul 2 hétnél több időre vásrolni, mer tnem szokott le a gondolkozásrol, az megteheti. nem atomfizika megnézni a szavatosságot és a tárolás modját s aszerint halmozni fel és aszerint fogyasztani. persze van aki ha nincs rá app, akkor már nem képes rá.
2020. ápr. 1. 20:02
 33/40 A kérdező kommentje:
ja az a bolond aki tud két hétnél hosszabb időre vásárolni nem pedig az aki ezt nemhogy elképzelni, még feltételezni se képesek ezt. ez lesz a vége az okostelefonoknak, a használójuk elhülyül???
2020. ápr. 1. 20:05
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mit akarsz elérni azzal hogy a válaszadókat sértegeted?
2020. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
ráadásul a 9-12 ora a 65 év felettieknek szol. vagy nem értetted meg a rendeletet, vagy el sem tudod képzelni hogy létezik olyan 65 alatti aki képes még gondolkozni s nem csak a mobilokat nyomkodja kész megoldásokért, ami ha nincs akkor lehetetlen a megoldása.
2020. ápr. 1. 20:12
 36/40 A kérdező kommentje:
Ha az sértés hogy valakinek elmagyarázom, hogy ami szerintuk lehetettlen ahhoz csak gondolkozni kellene, akkor arrol nem én tehetek. Amugy inkább tőluk kérdezd meg mire jo ez, mit akarnak elérni ezzel, hogy váálasz helyett mellébeszélnek. Ha nem vetted volna észre nem az a kérdés, hogy lehetséges e két hétnél hosszabb időre bevásárolni vagy se. Az se sértés ha elmagyaázom nekik, hogy ostobaság az ötletuk java, pl akkora mennyiségi liszt felvásárlása ami tönkremegy. Én arrol nem tehetek, ha ostobaságokat irnak, nem miattam van ez, én csak észrevettem, hogy az ostobaság. Gondolkozzanak, mielött irnak valamit s akkor nem lesz nekik sértő, ha válaszolok. Ennyi a nagy titok.
2020. ápr. 1. 20:16
 37/40 A kérdező kommentje:
Br van egy másik titok is: ne sértegessetek másokat s akkor a válasz se lesz sértő. Ennyi. ha nem tudtok értelmes választ adni csak hulyeséget, akkor inkább hallgassatok. Nincs elég kérdés itt? Olyan amit nem tartotok lehetettlennek? Miért nem oda irtok s akkor nem lesz sértő ha valaki leirja hogy ami szerintetek lehetettlen ahhoz csak gondolkozni kéne.
2020. ápr. 1. 20:18
 38/40 A kérdező kommentje:
Válaszolva is konkrétan és egyszeruen a kérdésedre: azt nem tudom elérni, hogy aki nem gondolkozik azt most kezdje el, ráadásul eredményesen, de azt talán igen, hogy hallgasson s menjen inkább olyan kérdéshez amire tud válszolni.
2020. ápr. 1. 20:22
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért néha te is gondolkozhatnál az elméleteden. A gyümölcsöt és zöldséget bogyós vitamin formájában is lehet helyettesíteni? Szerinted csak amiatt fontosak ezek? A rosttartalom? Itthon ül az ember, a legfontosabb ,hogy magas rosttartalmú élelmiszereket egyen, pörgesse az anyagcseréjét. Mekkora darabok lennénk ha mozgás nélkül lisztet, húst, konzervet, rizst ennénk csak?
2020. ápr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
rost sok tartos kajában is van. nézd a tévében a karanténben levő sportolokat. és ne csak nézd.
2020. ápr. 2. 09:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!