Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol találok igazán csípős...

RaspberryRoseLilac kérdése:

Hol találok igazán csípős chipseket?

Figyelt kérdés
Amikre eddig rá volt írva, hogy csípős vagy extrme hot kb csak egy kis forróságot adott a számnak, semmi extra. Viszont ilyen spar vagy cba-ban nem szoktam látni valami különleges chipseket. Ti tudtok olyan chipset ami igazán csípős? Szószt is szeretnék venni hozzá, ilyen extrém csípőset. Tudtok mondani boltot ahol lehet venni csípős chipset és szószokat ami igazán csíp? Pringlesnek a hot chilise se csíp épphogy csak, na meg a wasabisokat nem szeretem maga a wasabi miatt. Ja és ti kóstoltatok már olyan chipset ami annyira csípet, hogy folyt a könnyetek, ha igen áruljátok el a nevét és honnan szerváltátok. 22l :)

2020. ápr. 1. 20:34
 1/4 anonim válasza:
Rendelni is lehet, ha a boltokban nem találsz
2020. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lidlben lehet néha kapni egy chipset. Inferno. Nem tudom máshol belehet-e szerezni.

[link]

2020. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom lehet-e otthon kapni, a Walkers lényegében Lay's.

De ez a chips nekem leégeti a szám, nagyon szeretem.

2020. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyet itthon is lehet kapni (persze Lay's néven), de én nem érzem csípősnek.
2020. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!