Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehetséges Netpincér futárként...

Lehetséges Netpincér futárként mindössze 2 hónapra leszerződni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak a nyáron tudnék munkát vállalni, van erre lehetőség?

2020. máj. 14. 21:22
 1/2 anonim válasza:
hívd fel őket.de amúgy valszeg igen
2020. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A sok munkanélküli ember közül most ebben a helyzetben rengetegen jelentkeztek oda. Kb 4-5 ezer ember van várólistán.Dolgozik most ott barátom akit kirúgtak az előző munkahelyéről a kamupánik miatt és már annyira sok embert vettek fel hirtelen hogy van olyan napja amikor egyetlen egy műszakot se tudott felvenni. Nem hiszem hogy sikerülne bejutni. Én is voltam egy előadásukon szóval hogy a kérdésedre válaszoljak igen tudnál így dolgozni mert nincs kötelező óraszám, teljesen független vagy DE csak akkor ha felvesznek. 2 hónapra viszont nem tudom mennyire érné meg vállalkozást nyitni, könyvelőt nyitni stb. mert a netpincérnél csak vállalkozói jogviszonyban tudsz dolgozni.
2020. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!