Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha taxis akarok lenni, melyik...

Rolcsy kérdése:

Ha taxis akarok lenni, melyik cégnél érdemes leszerzödni, s milyen kocsit érdemes választani?

Figyelt kérdés

29/f

Jelenleg vállalkozom, de az nem fog pénzt termelni, így ételfutárkodás és soförszolgálat után úgy gondoltam taxiznék.


Melyik szolgáltatónál van kevesebb hiéna, hol érdemes elhelyezkedni hosszabb távon, heti 60-70 óra munkára (minimum cél 500 profit). Taxi 4röl hallottam jot, hogy aránylag kevesebb a kellemetlen taxis, és a taxify tünt még jonak a jutalékos rendszer miatt.


Plusz kocsibérlésen gondolkozom, ugy hallottam priust érdemes, és az is kb heti 70böl megvan.


18ban imrén lakom


Ha van jobb ötlet, esetleg tapasztalat, vagy tudod arrol, hogy hol van hely szivesen várom az épitö jellegü hozzászolásokat.


Köszönöm :)


2019. jan. 20. 21:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!