Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csőtészta vagy spagetti? Van...

Csőtészta vagy spagetti? Van olyan ember a bolygón aki a Csőtésztát részesíti előnyben es nem csak véletlenül vette azt spagetti helyett?

Figyelt kérdés

Csoteszta:

[link]


Spagetti:

[link]


2020. jún. 8. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Spagetti
Csoteszta
Teljesen mindegy, nem látok nagy különbséget a kettő között
57 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Nálam receptfüggő. A milánói az csőtészta. Nálam a pasta carbonara is.

A bolognai meg spagetti.

2020. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Mi néza porkolthoz is ilyen tesztat eszunk, akkor csotezstat fozunk ki.
2020. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Az attól függ, hogy mihez. Amihez az illik, ahhoz igen. Spagettis ételhez nem.
2020. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
A mi családunkban a csőtésztát makaróninak, a spagettit spagettinek hívják. Ételfüggő, hogy miből csináljuk, értelemszerűen a milánói makarónit makaróniból, a bolognai spagettit meg spagettiből. De ha csak a másik van itthon, hát annyi baj legyen.
2020. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
A csőtészta kép alapján a makaróni. Vagyis én még életemben nem hallottam erre a fajta tésztára valakit azt mondani, hogy csőtészta, de persze lehet. Én a spagettit jobban szeretem, bár kajafüggő, a carbonarat van hogy pennével csináljuk.
2020. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Spagetti!!! Hányszor vettek rosszat tesómék, ha nem én mentem boltba. Én nem szeretem, mert nagyon fröcsköli a szaftot a lyukacska miatt. Azt hittem én vagyok egyedül, aki sajnálkozik, ha véletlenül az van hozva. Persze nem utálom megenni, de olyan furán néz ki megfőzve, olyan undi lyukas giliszta
2020. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Vadashoz és milánóihoz csak a makaróni jöhet szóba, sokkal jobban szeretjük. 😊
2020. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem mindegy, imádom mind a kettőt. Amúgy ma spagettibol készült a mákos tészta, mert nem találtam meteltet a szekrényben.. A család nagyot nézett, de megettek mindet 😊
2020. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem veszunk makaroni tesztat, csak spagettit. A makaroni ilyen menzas remalom. (Nem csak a teszta maga, hanem az egesz milanoi makaroni koncepcio.)
2020. jún. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Csavart tészta a kedvencem.
2020. jún. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!