Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csőtészta vagy spagetti? Van...

Csőtészta vagy spagetti? Van olyan ember a bolygón aki a Csőtésztát részesíti előnyben es nem csak véletlenül vette azt spagetti helyett?

Figyelt kérdés

Csoteszta:

[link]


Spagetti:

[link]


2020. jún. 8. 20:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Makaróninak hívják, és receptfüggő, hogy mikor melyik kell.

De leggyakrabban sima tészták, orsó, penne, stb van itthon.

2020. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Én is csőtésztának hívom és én ha lehet mindenhez azt enném nem a spagettit.
2020. jún. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 qkker1 ***** válasza:
73%
Nekem tökmindegy, feleségem inkább makaróni párti.
2020. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Én szinte mindenhez fusilli-t használok, azt szeretem a legjobban. Még túrós- krumplis- stb tésztákhoz is nem csak olasz jellegű kajákhoz. Kivétel a pasta carbonara, azt spaghettivel készítem.
2020. jún. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

Én például kifejezetten szeretem a csőtésztát (bár az igazi kedvencem a penne), a belsejébe is megy szósz & egyszerűbb fogyasztani. Ha nincs az asztalnál olyan aki ragaszkodik a spagettihez, akkor csőtésztából vagy pennéből csinálunk bolognait meg mindent.


(Miután ezt leírtam, megnéztem a képeket és rájöttem, hogy a te "csőtésztádnak" semmi köze a csőtésztához. :D Az makaróni, semlegesen állunk hozzá.)

2020. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%

Szeretem, amikor valaki azért pontoz le, mert se makaróni, se csőtészta számomra nem kedvez, hanem az orsótészta.


Ez ellene. Titeket jellemez és nem a válaszadót, akit lepontoztok.

2020. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
A szaftosabb ételekhez macaroni a jobb, a tapadosabb sűrübb dolgokhoz pedig a spaghetti.
2020. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

#16

Az előtted válaszoló vagyok. Ahogy elnézem, a penne-kedvelésem is valami szentségtörő dolog. Vagy az szentségtörő, hogy a makaróni semleges számomra. Biztos van itt valami érzékeny lelkű olasz aki háklis a tésztafélékre és nagyon beletapostunk a lelkébe. :D

2020. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%

A makarónit utáljuj, a szaftos kajanal meg főleg, borzasztóan fröcsög össze-vissza. Szörnyű.

Én a spagettit meg a pennet szeretem.

2020. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Pedig a makarónit pont azért készítik szerintem, hogy a szaftosabb ételeknél bele tudjon folyni a szaft. Óvatosabban kell enni, de nem rosszabb mint a spagetti, csak más.
2020. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!