Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kapszulás kávéfőző vásárlásban...

Kapszulás kávéfőző vásárlásban segítség?

Figyelt kérdés

Valamelyikőtöknek van ezek közül a gépek közül valamelyik? Meg vagytok elégedve? Nem tudom melyiket válasszam.


[link]

[link]



2020. jún. 13. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Én inkább ezt ajánlom.

[link]

Amiket belinkeltél, azoknak a víztartályát nagyon nehéz eltörölni, mert nem fér bele a kezed.

2020. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Miért Dolce Gustost akarsz venni, miért nem Nespressost? Nekünk Krup-ban az van. Isteni kávét csinál, én zöld teát is azzal készítek, rengeteg féle kapszulát lehet hozzá venni minden nagyobb üzletben, és egy kapszula kb. 70 Ft-ból ki jön.
2020. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj a dolce gustoval, hogy a kapszula tök drága. 5 tej +5 kávé egy dobozban, 1500 ft-ért. Bár finom, de inkább csak abnak
2020. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, elküldtem....

Szóval annak, aki nem szereti az erős, igazi kávé ízt és nem iszik naponta 2-3 adagot meg.

A nespressot próbáltam, nagyon nagyon finom az is, ott ugye a gép drágább, bár valamelyik nap a nespresso honlapon láttam több akciósat. Az tetszik, hogy darabonként össze tudod válogatni a kapszulákat,bár talán van újratölthető is (ez nem biztos), illetve sok gyártó csinál nespresso kompatibilis kapszulát.


Nekem Tchibo kapszulásom van, ajándékba kaptam. Én szeretem, itthon általában csak hétvégén kávézóm. A Tchibo kapszulák erősek, vannak különlegesebb ízek, nekem a kedvencem a karamellás. 1190/10 db kapszula, szóval összességében ez is drága,viszont vissza lehet vinni a kapszulákat és újrahasznosítják.

2020. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2: ezek mind igazak a Dolce Gustora is 😊
2020. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De azért ezek a Dolce Gusto gépek egész sok más kapszulával is kompatibilisek, nem? Egy ismerős azt mondta, jó bele a Lidl, Aldi saját márkásai is.

Nagy kávézósok vagyunk, és bevallom, ez egy 3. alternatíva lesz kávéfőzésre, mert a férjem lusta magának máshogy kávét készíteni, ez talán még neki is menni fog. Ő itthon napi egy kávét iszik, és jó lenne, ha magának el tudná készíteni. Persze biztos fogom én is használni néha, de nekem jó a kis Krups eszpresszó főző is.


Egyébként azért is néztem ezt a két gépet, mert magától adagolja a vizet, és nem szeretnék túl sokat költeni rá, így ez a 20-25 ezer még belefér.

2020. jún. 13. 09:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"De azért ezek a Dolce Gusto gépek egész sok más kapszulával is kompatibilisek, nem? "

Félreérted a dolgot. A D.G. gépek csak D.G. kompatibilis kapszulákkal működnek, mint ahogy a Nespresso gépek meg csak Nespresso kompatibilissel. De sok cég gyárt ilyen kapszulákat, az általad említettek is. ( A páromnak pld. a Lidl kapszulája vált be.) De oda kel figyelni, mert ha a másik szabvánnyal kompatibilis kapszulát veszed, azt nem fogod tudni használni.

2020. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7, Értem, és köszönöm a tájékoztatást! :)
2020. jún. 13. 09:43
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen pingvin alakú van, mint az általad elsőnek belinkelt, de annál is egyszerűbb modell, az ára 10-11.e. körül van. Dolce gusto-s amúgy. Már egy éve megvan, semmi bajom vele. A vizet nem automatikusan adagolja az enyém, hanem meg kell nyomni a bekapcsoló gombot, aztán a tetején a kis kart oldalra húzni, amíg meg nem telik a csésze, aztán vissza. Nincs egy perc sem az egész folyamat, és nagyon egyszerű. Eddig nagyon elégedett vagyok vele. Bármilyen Dolce gusto kompatibilis kapszula jó bele, 80-110 Ft-ra jön ki egy kapszula. Néha ki lehet fogni jó akciókat. Néha még főzök kotyogóssal is, de egyre ritkábban.
2020. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!