Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az 1 hónapja lejárt de fagyasz...

Az 1 hónapja lejárt de fagyasztott csirkemellet ugye felhasználhatom még?Nem érzem bűzösnek,van szaga,de szerintem ilyen szokott lenni,nem ragad.szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

A rajta lévő dátum a sima hűtőben való tárolásra van.


Akik ezt a fæszságot minden héten megkérdezik azok nem tudják, hogyan műkösik és mire való a fagyasztó 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem én nem sértegettem senkit sem,úgyhogy tartsátok meg a véleményeteket. A másik meg,ez az oldal azért van,hogy kérdezzünk akármit.Nem is értem az embereket,borzalom ez a sok rosszindulat...
2020. júl. 5. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem romlottak tetted be a fagyasztóba, és kiolvadás után nem rothasztottad meg, akkor még jó. A fagyasztóban akár hónapokig lehet tárolni a husit anélkül hogy megromlana. (Kivéve áramszünet esetén.)
2020. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.Csak eddig mindig megföztem mindent mielőtt a szavija lejárt volna,így elbizonytalanodtam ezért is kérdeztem inkább meg.
2020. júl. 5. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Semmi vész, senki nem született még úgy, hogy mindent tud. Van aki magára szedi ezeket az infókat gyerekként, van aki csak később, nincs ebben szégyen.

A fagyasztó tulajdonképpen egy 'pillanatálj' az ételek romlási folyamatában. Nem csak zöldséget, gyümölcsöt, húst, magvakat fagyaszthatsz, hanem elkészült ételeket (pörkölt), kenyérféléket, szalámit, bekevert de még meg nem sütött gyúrt tésztát is (mézeskalács tészta).

2020. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2020. júl. 5. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használd fel! 🙂
2020. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!