Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

Anonymus.lány kérdése:

Milyen tapasztalatotok van a Fagylalt Kiállítás és Fesztiválról?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam, szívesen elmennék. A reklámban azt írják lesz sok fagyi kóstoló is. Az lenne a kérdésem hogy ez tényleg így van, vagy csak egy-két helyen adnak egy kiskanálnyi 'nesze-ha-már-fizettél-akkor-ennyi-azért-jár' fagyit?

2015. febr. 20. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha jól tudom ez az első ilyen rendezvény. Én is ezen gondolkodtam, mivel csak az 1. naphoz írták, hogy kóstoltató. A csokikiállításokon is épp csak adnak valami reszeléket meg ingyen kávé volt, aztán kész. Mondjuk az egy napi belépő szerintem akkor is megéri, ha nem akarsz rosszullétig fagyit enni, max. szórakozni és majdnem vagy teljesen leenni az árát. Úgy vagyok vele, hogy nem költök úgyse többet vásárlásra mint amit terveztem és részint az újdonságokért, a hangulatért, programért megyek.
2015. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szombaton elmentem előre megvenni a jegyet, nem viccelek, 100-150m-es sor állt a bejutáshoz, a jegyvásárláshoz pedig kb. 50m-es. Jó 15 perces sorbanállás után megvettem a jegyeket.

Csak annyi embert engedtek be addig, amennyien ki is jöttek.

Az egyik ismerősöm mesélte, hogy bent a fagyikóstoláshoz is 15-20 perceket kellett sorban állniuk és annyian voltak, mint az oroszok. Fagyikóstolás - van, ahol csak egy kis kávéskanálnyit adnak - oké, hogy kóstolni kell és nem jóllakni, meg sok embernek kell adni belőle... Ezt csak azért írtam le, hogy senki ne hogyje, hogy gombócokat fog kapni... Persze volt olyan is, ahol egy evőkanálnyit adtak. A barátnőm egyébként azt mondta, hogy összességében kb. 2 gombóc fagyinak megfelelő mennyiséget kóstoltak. De persze itt nem is ez a lényeg!

Mi holnap megyünk, alig várom a tolongást... :) Remélem reggel még lusták lesznek az emberek és nem lesznek olyan sokan, mint ma délután, amikor a jegyeket vettem...

Kíváncsi vagyok a tökmagos-uborkás fagyira! :P

2015. márc. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia 2. válaszoló! Voltál és ha igen Neked tetszett?

Szombat hajnalban párom hazajött, reggeliztünk és szinte nyitás után fél órával ott voltunk. Alig voltak néhányan a sorban, bejutni meg rögtön lehetett. Kb. 1-kor jöttünk el, totál lefagyott nyelvvel :D Addigra tényleg olyan sor volt mint amit írtál.

Szerintem jövőre nagyobb teret érdemelne a rendezvény.

2015. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia 3-as!

Igen, voltunk, mi nyitásra odamentünk, hogy elkerüljük a tömeget és sikerült is! :)Jó sok féle fagyit kóstoltunk, sőt, a vége felé már alig tudtuk megenni, amit kaptunk... Nekem legjobban a rágógumi ízű fagyi ízlett, de finom volt a vattacukor és a sárkánygyümölcsös is... A "nutella" is ízlett, ezt ott adták, ahol a kék algás fagyi is volt - ez utóbbi csak színezett édesség volt, nem algaízű, csak a természetes színezéket reklámozták vele... ott csak kiskanálnyi nyalatot adtak, de nem is baj, mert elég tömények voltak a fagyiaik... Volt egy másik stand is, ahol voltak extrém fagyik is, én a "juharszirupos-baconos-snidlinges" fagyit kóstoltam és meglepő módon finom volt! :)


Volt érdekes gránitzúzalékból készült edény bemutató is, és a zepter is befűzött minket egy házi edényteszteléssel - gondolom a végén megpróbálnak eladni nekünk százezrekért edényeket...

Dél és fél egy között már óriási volt a tömeg, meg telítődtünk is a fagyival, úgyhogy eljöttünk.


Szerintem nagyon jó volt, nekem megérte az 1500 Ft-ot és igen, jövőre lehetne nagyobb helyszínen, még több résztvevővel... :)

2015. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!