Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen izu a bbqs rice up...

Milyen izu a bbqs rice up chips? milyen ize van a bbqnak? mihez lehetne hasonlitani?

Figyelt kérdés

a moziban pl a nachost bbq chipssel szoktam kerni (salsa szosszal) azt szeretem nagyon

vagy van a mogyinak az a kukorica szemek abbol is szeretem a bbq izut

...akkor szeretni fogom a rice up chipsbe is?:D mert mas nem remlik amit ettem volna bbq izesitessel

Nem igazan tudom ettol fuggetlenul hogy milyen ize is van a bbqnak vagy mihez lehetne hasonlitani...



2020. júl. 15. 09:41
 1/5 anonim válasza:
47%
Nem feltétlen, én például utálom a puffasztott rizst, na ennek is valami hasonló ízvilága lehet, csak sokkal vékonyabb, meg ropogósabb.
2020. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja magat a rice up chipest szeretem, szoktam enni sajtosat, hagymas-tejfoloset stb de ilyenbe nem mertem még venni
2020. júl. 15. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem vállalsz túl nagy kockázatot, ha veszel egyet és megkóstolod. A bbq-nak elég jellegzetes íze van, én például nem szeretem, de ha más termékeknél bejött neked ez az ízvilág, akkor szerintem itt is így lesz.

Merj kockáztatni, merj veszélyesen élni! Ha a siker ingyen jönne, akkor nem létezne a kockázatvállalás szó, hanem helyette sikervállalás lenne. Nem tudom, érted-e?

2020. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D ertelek, koszonom
2020. júl. 15. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon finom. De nem tudom mihez hasonlítani. Mindenképp kóstold meg!😊
2020. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!