Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Darálós kávéfőző (Hobbs)...

Darálós kávéfőző (Hobbs) 53000 forint Auchanban. Media Markt stb... áruházban meg 70 feletti mind. Mégis jónak írják. Lehet hátránya?

Figyelt kérdés
A darálós kávéfőző meg ugyanaz a "kategória" mindig, nem?

2020. júl. 22. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

Attól hogy darálós, még óriási különbségek lehetnek köztük, másfél millóért is lehet venni darálós kávéfőzőt.


Inkább azt mondanám, hogy az 53.000, meg a 70 egynéhány ezer az egy kategória.

Simán lehet jó az auchan-os, épp a minap ecseteltem egy válaszban, hogy belefutottam az auchanban egy olyan kovácsolt acél késbe 4000-ért, hogy amire ha ráírnák hogy zwilling, 24.000 lenne egy márkaboltban!

(Oké, biztos nem 100%-ig olyan, de ha csak fele annyira jó, akkor is kiváló érte a hatod ár!)


Az asszony kb 30%-kal olcsóbban vett az auchanban csontra pont ugyanolyan ruhaszárítót, mint amit a vileda árul!

Szóval ha nem egy túlárazott agyonhájpolt márkáról van szó, hanem egy akkora multi, mint az auchan, megegyezik egy gyártóval egy minőségi, de nyomott áras termékben, lazán benne van a történetben, hogy ami máshol 70, az náluk 50.


Én tavaly egy gázos grillsütővel szemeztem az auchanban, szintén no name, "saját gyártás" (illetve az auchan megbízásából gyártják) olyan jó kis öntött vas rácsos 3 égős grillt árultak 80-ért, ami mondjuk egy landmannból (ami messze nem felső kategória!) 180-200 ezer ft! És az ég világon semmivel nem tud többet!

2020. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!