Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet/érdemes ezt valahol...

Lehet/érdemes ezt valahol jelenteni? Ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Milka kekszet vettem, aminek a közepén egy kicsi körömdarabot vagy műanyagdarabot találtam. Nem tudom pontosan mi lehet, de az étel közepében ez határozottan egy darabka szemét. Nagyon feltűnő volt, mert maga a keksz sötétbarna, ez a valami meg hosszúkás és fehér. Érdemes ezt valahol bejelenteni vagy ne foglalkozzak vele? Megmondom őszintén elment a kedvem az evéstől.
2020. aug. 8. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
A milka csoki csomagolásán lesz egy elérhetőség, ahol jelezni lehet az észrevételeket. Én írnék nekik egy emailt az ügyben. Valószínűleg a termék árát visszatérítik, csak nyilván ez nem egy nagy összeg... kérdés, hogy megéri-e a ráfordítást. Nem hiszem, hogy ettől többet tennének az ügyben.
2020. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 Köszönöm. Őszintén, nekem nem pénz kell. Csak úgy szerettem ezt a kekszet, most meg kicsit megundorodtam tőle. Csak annyit jeleznék, hogy figyelmesebben készítsék a termékeiket.
2020. aug. 8. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Jelezd mindenképp! Fotót mellékelj hozzá. Egy ilyen nagy cég elvileg komolyan veszi azért az ilyen panaszokat.
2020. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Előfordul. Én nem foglalkoznék vele.

Én mogyorós zacskóban talàltam egy egeret. Meglepett... Szó se róla, de eszembe se jutott reklamàlni. Nyilvàn megeshet de ez nem azt jelenti hogy nem tesznek meg mindent..

2020. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Most tenyleg ezzel ... ize ... sz@rozol? Ne csinald mar! Elofordulnak hibak, yalan meg bosszantoak is ha mi magunk vagyunk az erintettek ... na de ezert replikazni? Ennyire unatkozol?


Egy jo szex sokmindenre megoldas!!!

2020. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 Igen, előfordulnak hibák. Végülis így, hogy észrevettem és nem ettem meg elmegy. Balhézni nem akartam, nem ezt írtam.
2020. aug. 8. 23:29
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Irj mailt, gyartasi szammal, lejarattal minel elobb
2020. aug. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

4-5.


Ügyik vagytok, akkor se álljatok ki magatokért ha legközelebb egy étteremben marék sz.rt kaptok étel helyett, elvégre "ők biztos mindent megtesznek". Nem, ha soha senki nem jelzi a hibát, abból nem tanulnak és nem tesznek erőfeszítést a megelőzésére. Kéne egy kis tök is persze.

2020. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

8as dolgoztam cukràszdàban anno. Te esetleg bàrmilyen hasonló h helyen vagy élelmiszerrel? Gyanítom hogy nem...


Egyébként elég gáz hogy valaki erre egyàtalàn időt szàn,hogy ilyenekkel foglalkozzon. Nekem legalábbis kisebb bajom is nagyobb ennél.

2020. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
#8 Mert most hápogjuk minden szarért mint az elkényeztetettek? Kit érdekel? megeszem, aztán legközelebb nem megyek oda... Probléma megoldva. Így legalább nem kell konfrontálódni másokkal, bőven elég magamban levéleményezni, aztán jó napot... Komolyan, mintha az számítana bármit is egy étteremnél, hogy földhöz vágom magam, hisztizek, meg mint az óvodában magamat lejáratva kéregetem a panaszkönyvet vagy mit... Csak rosszabb lesz mindenki másnak, mert az után meg bosszúból bele is köpnek a kajákba :D
2020. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!