Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mka véleményed a drága dobozos...

Mka véleményed a drága dobozos fagylaltokról?

Figyelt kérdés

Én már nemtudom hogy oldjam meg a közelgő melegben a fagyikívánásomat :D


az ilyen cartedor (bocs ha nem így irják, nemszeretem.)


meg mindenféle hülye nevű majdnem 1000 forintos fagylaltoktól rosszul vagyok


oké hogy finom, de az árhoz képest kevés, legalábbis egy 4 tagú családnál hamar elfogy és tavaly is nagyon meleg volt..:DD


most járjak mindig fagyizóba vagy mit csináljak majd?


nem ez a legnagyobb problémám de érdekel ti mit vesztek ha finom fagyit akartok enni nyáron :D


mert hát nekünk kevés a cartedor és nem éri meg


sokfélét kipróbáltunk már de egyik sem az igazi


esetleg házi fagyi?



2020. aug. 11. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Veszel joghurtot, mascarpone-t, 3:1 arányban kevered, ízesíted, fagyasztod. Fagyasztóból 10-15 percenként előveszed, átkevered amíg teljesen meg nem fagy, így nem lesz kemény tömb.

Vagy egyszerűen víz+szörp, egy embernyi adagokban pálcikával fagyasztod.

2020. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
lidlben jók vannak.
2020. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 TR75 ***** válasza:
100%
A dobozos fagylalt még mindig olcsóbb a fagyizónál.
2020. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Dugig a fagyasztónk eperrel, meggyel, őszibarackkal. Kiveszek egy adagot, teszek hozzá natúr joghurtot, vagy 12%-os tejfölt és kevés cukorral bitmixerrel összezúzom. Isteni gyümölcsfagyi. (Persze annak éri meg, akinek saját termése van)
2020. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak a cartedor létezik, vannak olcsóbb dobozos fagyik is, 2-3 literes kiszerelésben.


Amúgy soktagú családnak szerintem jobban megérik a mini pálcikás doboz szettek, nálunk legalábbis a dobozos fagyi adagolása mindig túlzó. Pálcásnál egy db; pont.

2020. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
LIDL-ben kapni nagy dobozos 3 ízűt kb 799 Ft, sztracsatella-mogyoró-pisztácia.... Nagyon finom....
2020. aug. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Szoktam olyant, hogy LIDL sima 1 literes vanília jégkrém, vagy nagyobb bourbon vanília, aztán arra öntök pl jaffa szörpöt vagy főzött kávét stb. Nagyon jó ízeket lehet igy elérni! Olcsó és nem ráz...
2020. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Miről beszélünk, mikor egy 3 gombócos fagyi is kb 1000 ft?
2020. aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

A Carte d'Or még nem is drága. Próbálkozz Ben & Jerry's-zel vagy Haagen-Dazssal :D


Amúgy a legolcsóbb vödrös vagy sajátmárkás dobozost szoktam venni. Az íz csak annyira érdekel, hogy legyen csokis, nekem nem a minőség számít, hanem hogy hideg.

2020. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Fagyizókban 1 gömb fagyi 5 dkg, attól is függ hol veszed, de már vidéki városokban is 220-320Ft egy gömb fagyi.


Ha egy literes fagyit veszel az kb 10 gömb fagyinak felel meg. Még ha 1000-1300Ft-ért veszel meg egy doboz fagyit, akkor is sokkal olcsóbban kijössz.


Pennyben, Lidlben, Aldiban vannak olcsón finom nagy dobozos fagyik (700 Ft körül), azokat kóstoljátok végig hátha tetszik valamelyik.

Tudom nem ez volt a kérdés, de a kevesebb fagyi evés sem árt egyébként, teljesen felesleges "élelmiszer". Én idén ha 10 gömb fagyit megettem lehet sokat mondok.

2020. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!