Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha otthon vagyok, miért nem...

Ha otthon vagyok, miért nem bírok reggelizni, és ha Egyetemre\dolgozni megyek, akkor meg miért muszáj reggeliznem?

Figyelt kérdés

Amikor otthon vagyok, délig vagy 1 óráig is kibírom, egyáltalán nem érzem magam éhesnek, így nem is reggelizek.

Ugyanezt kipróbáltam Egyetemen vagy munkahelyen, ott már nem bírtam ki, valamit muszáj volt ennem. Mitől van ez?



2020. aug. 16. 09:46
 1/2 anonim válasza:
90%
Otthon általában kevesebb inger éri az embert, ha valamit dolgozik is otthon, akkor max főz vagy takarít kicsit, nem èget annyi kalóriát. Nem kell leszaladnia a lépcsőn, nem idegeskedik, hogy eléri-e a villamost, nehéz lesz-e a zh/tud-e teljesíteni a munkahelyen. Egyetemen vagy munkahelyen több inger èri az embert és több stressz, amivel több kalóriát éget el, és hamarabb jelez a szervezet, hogy táplàlèkra van szüksége.
2020. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
Talán az otthoni környezet nem megfelelő, és szorongást okoz?
2020. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!