Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki mindenben...

Van itt olyan aki mindenben spórol csak kajában nem spórol?

Figyelt kérdés
2020. aug. 20. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hello :D
2020. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok!

Mi főzünk, nem rendelünk. De bármit meg veszek, amit megkívánunk. Hús,hal,gyümölcs, bármit, akármennyibe is kerül. Kivéve chips, édesség ezeket nem.

2020. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Jelen, én is. :D
2020. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
régen pont a kaján spóroltam,de pár éve pont azon nem,mert egészséges étkezéssel a legtöbb betegség elkerülhető,+ az ideális súly is tartósan tartható,ezt tapasztalatból mondhatom!Amúgy szerintem az egyik legnagyobb élvezet az életben egy finom étel elfogyasztása.Én főzni nem tudok,mert tök időpocsékolásnak tartottam mindig,de 1éve találtam egy nagyon jó ételrendelő helyet,ahonnan mindennap jobbnál jobb kajákat rendelek.Bár a gyümölcs egyre drágább,arra se sajnáltam sose a pénzt,de a gyorskajákról szinte teljesen leszoktam,chips+keksz régóta nem játszik nálam.
2020. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden napra ki van számolva mennyit költhetek és sok esetben a kaján tudok legjobban spórolni mert a rezsit fizetni kell.
2020. aug. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos éppen fordítva a kaján lehet. Alegjobban spórolni a rezsin nehezebb hiszen fürdeni kell, sotetben nem lehet ulni, egy bizonyos hőfok azért kell a lakásban ....

Nem egyszerű

2021. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!