Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Élvezitek az evést?

Élvezitek az evést?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy létszükségletet elégít ki, élvezitek a táplálkozás folyamatát?

2020. szept. 17. 08:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%

sajnos az evés lett a mai világban sokaknak a legfőbb élvezet ( pótcselekvés ) és ha szar a kaja akkor tegyük élvezetessé vagy adjuk meg a módját.


de ez sajnos nem jó , meg kéne találni másban is az örömet , ill. nem vagyok abban biztos ,hogy az élvezetek napi hajszolása az célravezető.


tudom most akkor az jön ,hogy minek élünk ?


szerintem nem az élvezetek hajszolására születtünk.


és nem a fényevésről van szó, mert meg kell adni a szervezetnek a megfelelő tápanyagot és energiát amire szüksége van ,

de csak a megfelelő mennyiségben és minőségben.

2020. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Egy darabig igen, de én nagyon lassan eszek, így elfogy a türelmem menet közben, onnantól pedig csak nyűgnek érzem az egészet.
2020. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha olyan amit szeretek pl. pizza hambi spagetti akkor igen. ha xsak muszajbol eszem amit annyira nem szeretek akkor nem.
2020. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az esetek túlnyomó többségében élvezem. Magamnak főzök minden nap, nagyon szeretek főzni. Nyilván olyan dolgokat készítek amit szeretek, szívesen kísérletezek különböző fűszerekkel, alapanyagokkal, ízvilágokkal, változatos konyhákkal, ez az egyik olyan dolog amire nem sajnálok több pénzt áldozni. Mindenkinek kell valami hobbi, nekem ez az egyik. Nyilván a parizeres szendvics nem egy kulináris kaland, de nem is szokott előfordulni hogy azt egyek. Egy finom kacsasült vagy curry pedig nekem igenis élvezetes, főleg hogy ott van mögötte a büszkeség hogy ezt én készítettem el.
2020. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!