Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hallottatok olyanról, hogy...

Hallottatok olyanról, hogy valakinek a kedvenc étele a saláta, vagy a zöldségek?

Figyelt kérdés
Egészséges meg ugye finom is, de olyanról még nem hallottam, és őszintén szólva nem is tudom elképzelni, hogy valakinek a kedvenc étele valamilyen saláta vagy zöldség legyen.
2020. szept. 21. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Pedig nekem a gyümölcssali a kedvencem☺
2020. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Én megenném minden nap a jégsaláta-paradicsom-uborka-hagyma egyszerű, friss, roppanós salátát, ha nem lenne minden bajom a salátától újabban
2020. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
a sütőtök és a zöldbab a másik kedvencem, de nem nyersek, az baj?
2020. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sok kedvenc ételem van.


Nem tudok összehasonlítani egy pékné csülköt egy bolognai spagettivel, bundázott frissensültet egy halászlével.

Annyira más karakterű ételen, és saját kategóriájukban nekem kedvencek, hogy nem tudok köztük sorrendet felállítani.

Ez hangulat függ, szerintem másnál is, hogy mit kíván meg.


Mikor zöldségeket kívánok, akkor szoktam grillezni zöldségeket, s.répa, karfiol, gomba, cukkini, ami általában biztos van benne, plusz amit találok. Ilyen-olyan fűszerekkel.

Ilyen zöldségfélékből nekem ez a kedvencem, mikor ezt kívánom, mindenféle hús nélkül ezt szoktam enni.

2020. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nana, persze hogy van! Gondolj csak a vegakra.


De nekem is mindenevokent,a kedvencem a karfiol leves, imadom. A spenot es a rantott brokkoli na meg repatorta.

Ezt egymas utan 3fogasos menube is eltudom kepzelni.😊😉

2020. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén, még soha nem hallottam ilyet, de biztos akad ilyen is. Talán a gyerekek kedvence lehet a sült krumpli, de az is úgy finom igazán, ha van rajta sajt, hozzá valami szósz, stb.
2020. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pl a nyers cukorborsó és a cseresznye a kedvenceim. Bármikor, bármennyit.
2020. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem a párolt brokkoli és a sült sütőtök.
2020. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk Dezső a nyúl esküszik a salira. :)

De szerintem csak azért eszi, hogy nekünk megmaradjon a hús, így Ő később kerül sorra.

Nem is áruljuk el neki, hogy családtagnak tartjuk és sosem lesz belőle tepsifüles. :)

2020. szept. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen egészséges nagyon, főleg aki diétázik is vagy gyomorpanasszal küzd.
2020. szept. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!